2726
عنوان

اپیلاسیون اضافه

19274 بازدید | 57 پست
من هفته 32 هستم میخواستم بدونم بد نیست و مشکلی واسم پیش نمیاد
قسمت اضافه را اپیلاسیون کنم؟
گاهی باید نباشی...تا بفهمی نبودنت واسه کی مهمه...؟!
اونوقته که میفهمی باید همیشه با کی باشی
عزیزم به خاطر اینکه درد داره ممکنه وقتی دردت می گیره و می پری رو نی نی خدا نکرده اثر بذاره. بعضی سالن ها واردن و می دونن چه جوری خانم های باردار رو اپیلاسیون کنن که درد نکشه. من قبلا یه جا می رفتم دختره خیلی وارد بود< خانم های باردار هم میومدن. از دکترت بپرس و اگه اجازه داد حتمااااااااا یه سالنی برو که وارد باشن و بسیار تمیز و بهداشتی که خدا نکرده عفونت نگیری. قدم نی نی هم مبارک مهسا جون
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزان
مرکز اپیلاسیون ونک میخوام برم
خودم که نمی تونم چیزی بیبینم!(البنه ببخشید)
اونجا 1 مرکزیه که فقط اپیلاسیون انجام میده
2728
آی گفتی مامان امیر عباس. منم دقیقا یادش افتادم از بس دعوا شد ترسیدم بگد اینجا هم دعوا شه. هههه
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
زیاد نمیگیره
بین 5 تا 7 تومنه
2 نوع موم داره 1 عادیه همینی که توی داروخانه هست و دیگه گیاهی و میگن دیرتر در میاد که به اصطلاح خودشون دائم
مامان شایان جان جایی که من می رم با موم پیشرفته که گیاهیه اضافه رو ۱۰ تومن می گیرن- زی ر بغل ۶ تومن. تفاوتش اینه که موها اگه خیلی کوتاه هم باشن با موم پیشرفته کنده می شن و دیرتر در میاد. عین سریش می مونه ههههه

اما موم معمولی ارزون تره
حکم شرعیییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اونم اپیلاسیون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا بی خیال شین
من هیچ وقت اضافه رو shave نکرده بودم تا حاملگیم! باورتون میشه!
ولی از وقتی حامله شدم نرفتم چون میترسیم اون جوری که میخوابم برای اپیلاسیون(طاق باز) بچه خفه شه
که فهمیدم اصلا همچین اتفاقی نمی افته
2706