2733
2734
عنوان

اپیلاسیون اضافه

| مشاهده متن کامل بحث + 19274 بازدید | 57 پست
مامان میر عباس جون واسه من واقعا تاثیر داشت. هم دیرتر درومد هم برخلاف موم معمولی که زیر پوستی می شد با این موم نشد. اما فقط چسبناکیش با روغن بچه پاک می شه .اول باید با روغن پاک کنی بعدا دوش بگیری. همینجوری با آب نمی ره
اما چون موهارو تو هر اندازه ایی که باشن می کنه به نظر من تمیز تر می شه
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامان امیرعباس فکر کنم بعد از دعوا حذف شد

البته من این فتوا ها رو از یکی دو نفر دیگه هم شنیده بودم که می گن گناه داره . چی بگم خواهررررررررررررر :)))))
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
با منی مهسا جون؟ یا با شیوا جون بودی؟؟؟
2738
من ندارم مهسجان. فکر کنم از بس دعوا شد حذفش کردن
2706