2726
من دارم میرم هفته 6 هیچ علائمی ندارم. فقط خیلیییی وایسم زیر دلم دردمیگیره.نه تهوع نه هیچ چیز دیگه ایی. استرس داره منو میکشه
منم مثل تو نگران بودم و تاپیک میزدم چرا علایم ندارم ولی خوب بعضیا واقعا ندارن
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب برو خداروشکر کن همه که نباید مشکل داشته باشن من 6 هفته تهوع داشتم ایشالا تهوع هیچ وقت سراغت نیاد دوست من میگه واقتی حامله میشه اینقدر حالش خوبه نه ویار داره نه هیچ حالت خاصی تا اخر بارداری کیف میکنه منم 3ماه روزی 7 8 بار حالم بد میشد...وای یادم میاد حالم بد میشه
من اصلا علایم ن اشتم اونم دوقلووووووو هیچی بعدشم هیچی سراغم نیومد نه تهوع نه ویار
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
من عزیزم همون زیر دلمم درد نداشت منم خیلی استرس داشتم تا قلیشو ندیدم خیالم راحت نشد تو ماه پنج به مامانم میگفتم پس کی ویار شروع میشه
مردم شهری که همه در ان می لنگند,به کسی که راست راه میرود میخندند
من تا هفته 9 غیر از درد خفیف سر سینه, هیچ علایمی نداشتم بعدش هم خیلی خفیف تهوع داشتم
درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است
منم هفته هشتم الان هیچ حس و حالی ندارم اصلا. فقط بعضی وقتا عطسه میکنم یا در حالت عادی زیر دلم انگار ماهیچه ای چیزی میگیره
🌟حالا دو قلب دارم اما هر کدام را که بدهم جانم میرود...🌟
وااای بچه ها ممنون کلی امیدوار شدم.باهزار آرزو این نی نی اومد تو دلم. با دوا دکتر آمپول بعد 8ماه. البته اول لطف خدا بوده. توروخدا برام دعاکنید صدای قلبشو بشنوم دعاکنید سالم باشه
انشالله که نی نی سالمه. همون خدایی که کمک کرد باردار بشی حفظشم میکنه. شک نکن
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
2706