2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان
من یائسگی زود رس دارم fsh نزدیک 200 هستش بدون قرص هم پری نمیشم به نظر شما قطره ویتاگنوس میتونه منو پری کنه ؟
خدای بزرگ
خدای خورشید پشت کوه
خدای دقایق شاد و غمگین
مرا یاری ده تا امید را چاره ساز نا امیدی هایم سازم که تو بزرگی و امید بخش
آمین
2720
2714

برای مصرف دارچین برای کمک به پوست لازم است که اول مقداری دارچین را برای بیست دقیقه تا نیم ساعت روی پوست دست خود قرار دهید تا از عدم حساسیت به دارچین مطمئن شوید.

دارچین برای درمان آکنه و جوش صورت خیلی خوب عمل می کند چرا که زدن آن به پوست باعث افزایش خون رسانی به پوست می شود.برای این کافی است که از این ماسکی که می گوییم استفاده کنید.

سه قاشق عسل را با یک قاشق دارچین مخلوط کنید و خوب بهم بزنید و شب روی پوست خود قرار دهید و فردا با آب گرم بشویید.

یکی از ویژگی های عالی این ادویه این است که سلول های مرده پوست را حذف می کند و به این طریق رطوبت را به پوست شما می رساند و برای پوست های خشک توصیه می شود.

برای اینکه یک ماسک خوب برای پوست خشک خود درست کنید کافی است عسل و دارچین و نمک دریا و روغن زیتون و روغن بادام را ترکیب کنید و روی پوست خود بمالید تا خشکی پوست شما از بین برود.

علاوه بر خواص دارچین که گفته شد باید به خواص ضد قارچ و ضد باکتری این ادویه نیز اشاره کنیم که برای درمان بیماری هایی نظیر اگزما و پسوریازیس کاربرد وسیع دارد.

برای درمان بیماری های گفته شده کافیست به مدت یک هفته مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل و دارچین را ترکیب کنید و روی پوست خود بمالید تا خوب شوید.

2706