2726
عنوان

قلمبههههههههههههههههه

8101 بازدید | 10855 پست
سامبیلی بلیکم
هیچ فرقی نمی کند ابرها بالای سرت باشند یا نباشند.شادی ات را به روز آفتابی موکول نکن .آسمان با احساس تو آبی می شود . خدا جوووووووووووونم نی نیمو از بنده های صالح و خاصت قرار بده سپردمش به خودت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
متین و باوقار باشید دختر های من
هیچ فرقی نمی کند ابرها بالای سرت باشند یا نباشند.شادی ات را به روز آفتابی موکول نکن .آسمان با احساس تو آبی می شود . خدا جوووووووووووونم نی نیمو از بنده های صالح و خاصت قرار بده سپردمش به خودت
دخترم شما دیگه گند تر نزن
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
تو قسمت کیکو شیرینی گذاشتم
اتفاقا من دارم کیک میخورم
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
پاک نمیشکه
2706