2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
عزیزم منم ناباروری دلرم. یکسال و نیم ک دنبال درمانیم. تاالان هر چیزیو قبل انجام توی نت سرچ میکردم. ولی برای سری جدید تصمیم گرفتم دنبال چیزی نگردم. مثل خیلیا بی خبری طی کنم. خدایی اتفاقهای قشنگتری میافته
آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
آره واقعا خوش به حالشون.من این ماه ای یو ایم منفی شد با این که فولی خیلی خوبی داشتم...نمیدونم چرا خدا بین بنده هاش فرق میزاره..دور و بر من همه همون دفعه اول باردار شدن اونوقت من هر روز از این دکتر به اون دکترم..واقعا بریدم......
بالاخره برای چیزهایی که هزینه های زیادی واسه آدم داره، بهتره قبلش مشورت بگیریم. شاید کسی این راه رو رفته باشه و بتونه راهنماییمون کنه تا از اتلاف وقت، هزینه، اعصاب خوردی کم بشه
این حرفتونم درسته. ولی خداییش یکی با یک فولی 16 باردار میشه. من با چهار تا فولی بالای 20 باردار نشدم. نمیدونم علتش چیه. حکمت خدا! تفاوت بدن ادم ها!! نمیدونم
آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2706