2737
2734
یا کریم اهل بیت صاحب رزقی و جودت بی کران ریزه خوار سفره ات هر انس و جان آن قدر بخشنده ای محبوب من بر سر خوان تو حاتم میهمان
Klik hier voor meer gratis plaatjes با سلام با توکل به خدا ختم دسته جمعی سوره حشر را شروع می کنیم چهل و یکنفر بایر ثبت نام کنن از پنج شنبه اول ماه صفر یعنی1394/08/28 شروع میکنیم هرروز سوره حشر را میخوانیم به نیت هممون تا 41 روز ختم سوره حشر از امام صادق(علیه السلام) راویت شده که فرمود: هر کس سوره حشر را از براى قضاء حاجت و برآمدن امور مهم چهل روز هر روز یک بار بخواند حاجتش برآورده گردد و اگر یک روز فوت شود ختم را از سر بگیرد. گفته اند این ختم از مجربات است و بسیارى از بزرگان آن را تجربه کرده اند @@اولین نفر حاجت گرفت سفید برفی جان مامان شد@@ @@@دومین نفر نسیم جون مامان شد@@@@

]
یا کریم اهل بیت صاحب رزقی و جودت بی کران ریزه خوار سفره ات هر انس و جان آن قدر بخشنده ای محبوب من بر سر خوان تو حاتم میهمان

ختم دست جمعی هر روز همه بخونن 41نفر به نیت همه بچه ها لطفا درست انجام بشه مدیون نشیم ممنون شروع ختم 1394/08/28پنج شنبه اول ماه صفر بچه ها هرکی دوستداره میتونه ختم یس کنارش بخونه انشالله هرکسی حاجت گرفت خبر بده 1.یا حضرت زهرامهسانه به نیت مادرشدن و ختم یاسین 2. یاامام علی کوچولوجان به نیت مادر شدن 3.یا امام حسن الی جون به نیت مامان شدن 4یا امام حسین.خوشبخت جان 5.یا امام سجادامونا جون 6.یا امام باقرسوگندجان به نیت بارداری 7یا امام صادق.امیدنفس نازنین به نیت حاجت رواشدن 8.یا امام کاظم شیواجون کار شوهرش 9.یا امام رضااعظم خانی 10.یا امام جوادفری جان به نیت سلامتی دختر چهار ماهه 11.یا امام هادی.ماری جان به نیت مادرشدن 12 یا امام عسگری.ثریاخانوم 13یا امام زمان.اریامون جان 14.یاحضرت زینب الی جان به نیت مادرشدن 15.یا حضرت رباب یاسی جان 16.یا حضرت علی اکبر فاطمه جان 17.یا حضرت قاسم مهسان امید مامان به نیت سلامتی نی نی تودلش 18.یا حضرت عباس نازی 19_یاحضرت سکینهgolrokh 20_یا حضرت ام البنین نگار 21_مائده یا امام حسن 22_یا امام حسینserendepiti 23_maman talaیا امام زمان 24_ملیکا ازادییا حضرت رقیه 25_tasnimیا حضرت زینب 26_صبایا حضرت نرجس خاتون 27_مرمت یا حضرت زهرا 28_مامان رادین##یا امام زمان 29_لی لی یا امام رضا 30_عشق نی نی یا امام جواد 31_مهیان یا امام سجاد 32_سودایا امام باقر 33. یا امام کاظم بنفشه جان به نیت ازدواج خوب و ختم یاسین 34.یا امام عسگری پرنیان جان به نیت مامان شدن 35.یا حضرت علی اصغرshifte59 36.یا حضرت قاسم خواهر کاربر عاطفه 37.یاحضرت علی اکبرمهنازجان 38یا امام رضا.سحر برای سلامتی و کاری 39یا امام صادق.عاطفه جان 40یا امام علی.زهراجان به نیت مادر شدن 41.یا حضرت محمدهانی جان به نیت مادرشدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به علت استقبال خانوما ختم دومم نیز ثبت نام میشود شروع همون پنج شنبه 1394/08/28 1.یا امام سجاد مهدیه جان 2.یا امام زمان amy 1368 به نیت فرزند سالم وصالح 3.یا امام علی هلیونا جان 4.یا امام حسن نسیم جان به نیت فرزند صالح و سالم وختم یاسین 5.یا امام حسین سفید برفی به نیت فرزند صالح و سالم @@@الحمد الله حاجت گرفت و مامان شد@@ 6. یا حضرت زهرا مامان اتنا جان به نیت مادرشدن 7.یا حضرت زینب الیمهرجان به نیت داشتن فرزند صالح و سالم 8.یا حضرت رقیه شبنم جان به نیت مادر شدن 9.یاامام حسن مامان باران جان به نیت مادرشدن 10.یاحضرت علی اصغر محدثه جان به نیت مادر شدن 11.یا حضرت فاطمه گلی خانوم به نیت مادرشدن 12.یا امام رضا مهردادکوچولو به نیت مادرشدن 13.یا امام هادی ملکه جان 14.یا امام زمان ایناز جان 15.یا امام کاظم آوین جان به نیت مادرشدن 16.یا امام صادق مری وملی 17.یا امام حسین عمه فاطمه جان 18.یا امام باقرزهراجان 19.یا امام رضا مریم 23 جان به نیت مادرشدن 20.یا امام زمان و یا امام رضا بهار68 به نیت مادرشدن 21.یاحضرت رقیه فریماه جون به نیت مادرشدن 22. یا حضرت رقیه یا حضرت علی اصغرامید جان برای حفظ شدن جنین داخل شکم 23.یا حضرت ابوالفضل مامی تنها مشکل مالی 24.یاحضرت رباب پریناز جان به نیت مادرشدن 25.یاحضرت قاسم زهراجان 26.یا حضرت ام البنین مرمرجان به نیت بدنیا امدن دخترش به سلامت 27.یا امام خسن مهیا جان 28.یا امام سجاد اواجون شغل همسر و مسائل مالی 29.یا امام رضا نازولی جان 30.یا امام باقر سانازی 31._یا امام جواداکرم خانی 32_یا امام حسن خدیجه خانم 33_یا امام زمان ارزو سعادتی 34.یا حضرت زینب فاطمه جان 35.یا حضرت رقیه سمی جان به نیت مادرشدن 36یا امام علی .مامان سفید برفی جان به نیت حاجت مهم 37.یا حضرت قاسم سمین جان به نیت سلامتی جنین داخل شکم 38.یا حضرت سکینه نسیم جان به نیت مادرشدن@@@@@مامان شدددددددددددد@@@@@ 39.یا حضرت ابوالفضل بهارجان به نیت مادرشدن 40.یا امام زمان نسیم جان برای حاجت روایی 41.یا حضرت رقیه سلاله جان 1.یا حضرت علی اصغر ساراجان 2.یا امام حسین فائزه جان به نیت نی نی دارشدن و کار همسر 3.یا امام رضا مسیحا جان به نیت سلامتی نی نی و مشکل گشایی 4.یا امام حسن مامی تربچه 5.یا امام رضا سوگولی جان
منم میخونم از امروز میشه؟ به نیت سلامتی و مشکل گشایی
مادرها شبیه نخ تسبیح میمانند، به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ای کنار دیگری نمیماند!... خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود... الهی آمین
2728
این مطلب از +خوشبخت+آنلاین پست ها : 535عضویت:1391/9/23 1394/8/25 - 12:10 عصر [گزارش پست نامناسب] [حذف پست] [لینک مستقیم] مرسی عزیزم .راستی یه چیزی بگم ایمانتون به این ختم حشر که دارین انجام میدین زیاد بشه خودم به چشم خودم از نزدیک کسی رو دیدم که امکان باردار شدنش خیلی کم بود دعاهای مختلف رو هم خوند و سری آخر یس و حشر رو خوند قبلا یس رو ختم کرده بود ولی برای اولین بارش بود که حشر رو میخوند و همون ماه مامان شد این چیزی تجربه ای بود که خودم از نزدیک دیدم گفتم برای شماها که منتظر مامان شدن هستین بگم دلتون روشن شه ایشالا همتون به زودی زود مامان بشید بقیه هم مثل من که حاجت دیگه ای داریم به هرچی میخوایم برسیم ایشالا
2738
عزیزم شروع ختم باید دست جمعی باشه پس اگه امروز میخونی از پنج شنبه هم 41 روز بخون
بچه ها من هرروز8تا 2 انلاینم بگین اگه خواستین اسمتون اضافه کنم
2706