2737
2734
یه مدته خیلی گرفتاریم انگار زندگیمون گره خورده انگار همه بدبختی های دنیا سراغ ما اومده الان 1 ساله شوهرم بیکار شده و بعدش هی پشت سر هم بدبیاری داریم چند روز پیش هم من تصادف کردم و نزدیک بود بمیرم اما خداروشکر چیزیم نشد و دیروز شوهرم دستش رفت تو دستگاه یه انگشتش از ناخن به پایینقطع شد یه انگشت دیگه اش هم پاره شد و استخوانش ترک خورد دیگه از اینهمه گرفتاری خسته شدم الان 1 ساله انواع و اقسام بدبیاری برامون پیش میاد
از آیت الکرسی غافل نشو که معجزه میکنه,,,,من به چشم خودم دیدم واعتقادخاصی بهش دارم,هرچقدر میتونی بخون سعی کن ورد زبونت باشه,انشالله ازش نتیجه بگیری وآرامش
من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم.خیلی ناراحت شدم برات.بهت حق میدم ناراحت باشی فدات.اما توکلتو به خدا از دست نده.یادت نره همه امور در دست اونه.و اما توصیه های من حقیر اینه:هر روز باصدای بلند در خانه قرآن بخون طوری که صدات بپیچه توی خونه.سوره بقره رو دانلود کن بزار توی خونه باصدای بلند پخش بشه.بقره قوی ترین موکل و فرشته هارو داره.اگه باهات انس بگیرن واقعا به نفعته و در کل زندگی دستتو میگیرن.و خواندنش به مدت چهل روزم عالیه.البته اگه سخته برات بزار در هر روز یه بار باصدای بلند پخش بشه حتی اگه روزی خونه نبودین بقره رو باصدای بلند روشن کنین توی خونه.این کار سنگینی خونه رو نابود میکنه.موکلین سحر و جنهای کافر بشدت از سوره بقره وحشت و هراس دارن.چون نابودشون میکنه.چهارقل رو خیلی خیلی بخون.منظورم اینه در طول روز تاجاییکه میتونی بخونشون.آیه الکرسی رو هم دانلود کن بزار مدام توی سرتون بخونه.چهل روز سوره جن بخونین هم شما هم شوهرت.سوره فیل را در چهل روز ،و روزی چهل مرتبه بخون خیلی عالیه.در مفاتیح جنان دعایی هست به نام سیفی صغیر یا همون اسم دیگش قاموس،باید ۹۹بار خونده بشه و چند روش داره خوندنش:یا در طی ۹۹روز و روزی یک بار میخونی.یا در طی ۹ روز و روزی ۱۱ بار میخونی.یا در سه روز و روزی ۳۳بار میخونی.این دعا هم واقعا توصیه شده.اسفند دود کردن در خونه خیلی خوبه.سرکه و گلاب هر کدوم که دم دستتان هست و در دسترس هست هر روز چند قطره بپاشین روی دیوارهای خانه هم اتاقها هم آشپزخانه هم حال خانه.جنها بشدت از سرکه و گلاب میترسن و متنفرن.البته گلاب و سرکه بوی بدی هم ندارن خداروشکر.و پاشیدنشون توی خونه هیچ نگرانی ای نداره.حتی غسل با سرکه هم عالیه.مقداری سرکه را در مقدار مشخصی آب بریز و سرشون ۴قل و آیه الکرسی فوت کن بخون.باهاشون غسل کنین.اگه چندروز پشت سرهم باشه که عالیه.با گلاب هم به همین طریق میشه غسل کرد.به هیچ عنوان هم از رحمت خدا ناامید نشو عزیزم.ولی در خانه حتما حتما باصدای بلند قرآن بخوانید.بسیار بسیار تاثیر مثبت داره.اینو به همه توصیه میکنم.و اما شوهرتون....خدا شاهده خیلی ناراحت شدم براشون.منم دعاتون میکنم حتما حتما.به حق سر بریده اباعبدلله مشکلاتتون حل بشه و خبرای خوب از شما بشنویم.سوالی بود درخدمتم
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
پروانه جان مرسی از راهنمایی هات عزیزم حتما سعی میکنم همش رو انجام بدم با اینکه با بچه کوچیک خیلی سخته عزیزم برای کارگشایی یا کار پیدا کردن شوهرم چیزی بلدین الان یک ساله بیکار شده هرجا مصاحبه میره واسه کار میگن بعدا زنگ میزنیم خبر میدیم اما اصلا خبری نیست انگار کارش طلسم شده چند آیه از سوره یوسف رو هم نوشتیم بیرون خونه گذاشتیم ختم سوره واقعه خوندم ذکر استغفرالله الذی... رو 60 روز روزی 400 بار خوندم اما همش بی فایده بود حس میکنم خدا صدامو نمیشنوه
2738
سه نماز دو رکعتی توسل به حضرت ابوالفضل العباس علیه اسلام در هر رکعت بعد از حمد وسوره صد مرتبه یا حیُّ یاقیُّوم بعدازسلام نماز تسبیحات حضرت زهرا علیه السلام بعد از تسبیحات صد مرتبه صلوات بر حضرت ابوا لفضل العباس بعدبا اشاره انگشت سبابه دست راست به جانب قبله کرده وصد مرتبه میگویی السلام علیک یا ابوالفضل عباس علیه السلام بعد از آن سر به سجده گذاشته دو دست از سر بالا امده و 25 مرتبه میگویی الهی به دو دست بریده ابوالفضل العباس بعد حاجت خود را از آقا حضرت ابو الفضل بخواه سه نماز نذر آقا کرده دو تااز نماز ها را ادا کرده ویکی از نماز ها را گرو نگه میداریم بعد از اجابت حاجت ادا میکنیم .این نماز هدیه آقا امام رضا میباشد
یه صلوات بفرستید واسه حاجت رواییم لطفا 
گلم این راهنمایی ها وظیفمه.نذر ۱۲۴هزار صلوات واقعا معجزه میکنه.به نظرم این نذر رو هم انجام بده.به هر امام و معصومی هم بیشتر اعتقاد داری تقدیمش کن.مثلا خودم ۱۲۴هزار صلوات رو به نیت علی اصغر شش ماهه میفرستم.و به تنهایی هم میفرستم.اما تو هر نذری کردی من کمکت میکنم.پس نگران نباش چون تنها نیستی.این نذر رو هم میشه براش چند حاجت در نظر گرفت.یادمه خانمی بود میگفت دو حاجت سخت و غیر ممکن داشتم این نذر رو کردم دور اول تسبیح اولین حاجت رو گرفتم و دورهای بعدی دومین حاجت.هر دو حاجتش هم بشدت سخت و غیر ممکن بودن.و خیلیا هستن که حاجت گرفتن.درکنار همه دستورات نذر صلوات واقعا کارگشاست.اگه خواستی نذر کنی خبر بده.راستی عزیزم تورو خدا ایقد نا امید نباش.بابا تو آدم بی مشکل میتونی پیدا کنی؟هرکی بگه مشکل ندارم دروغ میگه.یادت نره تو خدا رو داری.به قول امام علی بزرگترین گناه ،نا امیدی است.وقتی خدا هست،نا امید چرا؟؟؟؟؟؟من در خدمتم عزیزم
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
مرسی پروانه جون حرفات خیلی آروم کرد اینقدر حالم بده و از خدا ناراحتم که از روزی که شوهرم اینطوری شده نماز هم نخوندم حس میکنم خدا اصلا منو نمیبینه و حرفام رو نمیشنوه اما بازم این من هستمکه محتاجش هستم بازم میرم سراغش از امروزاین صلوات رو که گفتی شروع میکنم اشکالی نداره مثلا همه اش رو توی 2 هفته مداوم بفرستم؟
2706