2703
2553
سلام دوستان گلم من از شیراز هستم و الان 1 ساله دارم اقدام می کنم اما خب خواست خدا نبود که باردار بشم و این ماه کلومفین مصرف کردم و یکشنبه hcg زدم و تا هفته آینده 29 آبان که موعد پری هست معلوم میشه این ماه خدای بزرگ جوابم رو میده و باردار میشم یا هنوز وقتش نشده... البته ماه قبلم عکس رنگی گرفتم اما اقدامی نداشتم دکترم گفت نه من مشکلی دارم نه شوهرم..هردو کاملا سالم هستیم... خوشحال میشم اینجا دوستان خوبی داشته باشم که تا زمانی که باردار میشیم و حتی بعداز بارداری کنار هم باشیم
بهشت را با همه قلبت احساس کن ، بهشت همین نزدیکیست
سلام منم دقیقن عین شمادوساله بی علت ناباروری دارموکلی دارصصرف کردم این ماهم مث همه ماهها متفورمین کلوموفین واسترادیول،دگزامتازون اچ سی جیو....اماامروز شرنمازصبح پریودشدم وکلی داغونم ...همه کسایی که تجربه مارودارن مشورت کردم که برم آی یوآی یالاپاروسکپی تشخیص،نوددرصدشون بالاپاروسکپی حامله شدن اون ده درصدم آی یو آی کردن ناموفق بوده پنج شش بارمجبورشدن یاآی وی اف شدن یالاپاروسکپی...میخام این ماه برم لاپاروسکپی،امانمیدونم کجا برم کدوم بیمارستان هزینش کمتره وبیمه تامین اجتماعی میپذیره توی تهران

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم دقیقن عین شمادوساله بی علت ناباروری دارموکلی دارصصرف کردم این ماهم مث همه ماهها متفورمین کلوموفین واسترادیول،دگزامتازون اچ سی جیو....اماامروز شرنمازصبح پریودشدم وکلی داغونم ...همه کسایی که تجربه مارودارن مشورت کردم که برم آی یوآی یالاپاروسکپی تشخیص،نوددرصدشون بالاپاروسکپی حامله شدن اون ده درصدم آی یو آی کردن ناموفق بوده پنج شش بارمجبورشدن یاآی وی اف شدن یالاپاروسکپی...میخام این ماه برم لاپاروسکپی،امانمیدونم کجا برم کدوم بیمارستان هزینش کمتره وبیمه تامین اجتماعی میپذیره توی تهران
2720
عزیزم معمار جان خدا بزرگه توکلت به خدا باشه... میدونم و درک می کنم چقدر سخته خصوصا که نمیتونی این حس رو با کسی قسمت کنی امیدوارم که ماهه دیگه جواب بگیری عزیزم
2714
من که شوهرم اصلا با iui و ivf اصلا موافق نیست راستش خودمم خیلی تمایل ندارم ... و اینکه دکترمم گفته اگه نشدی این ماه بیا برای ivf چون میگه سنت بالاتر بره سخت تر میشه ...... منم همه امیدم به این ماهه که خدا بهم جواب بده و از داروها جواب بگیرم وگرنه دیگه فعلا بیخیالش میشم و میسپارم دست خدا...هر چی خیره همون میشه
سلام.منم این ماه متفورمین و کلومیفن و لتروزول خوردم دو تا آمپول اچ ام جی هم زدم دو تا آمپول هاش سی جی هم زدم.فردا قرار آی یو آی شم.خودم تنبلی تخمدان دارم شوهرم هم کم تحرکی اسپرم.روز 14 پریودی رفتم سونو 3تا فولی 12-14-19 داشتم.فردا روز 17 پریودیم دیگه نمیدونم فولیکولام ب چه سایزی رسیده
همه دنیا بخواد تو بگی نه ............. نخواد تو بگی آره تموم!!!!!!
ریاحین جان پس فکر کنم روزای من و شما تقریبا یکی هست منم امروز روز 17 هست انشاالله که این ماه خبر خوش بدی و باردار بشی
سلام مامانیای اینده منم این ماه برا اولین بار کلومیفن خوردم. دیروز روز اخر بود. حالا قراره اخر این هفته امپول hcg بزنم. توکل بخدا... دوساله و دوماهه ازدواج کردمو یک سالو نیمه تو اقدامم.
بوسیدن دست های مادرم برکت زندگی من است...
بهار جان ایشالا ک این ماه نتیجه بگیریو بشی انرژی مثبت ما. معمار جان حق داری ناراحت باشی اما ناراحتی غیر از ضرر ب خودتو بدنت چیزی نداره! دو سال ک چیزی نیست... خیلیا چندین ساله منتظرن. بالای 10 سال.. ولی هنووووز ب رحمت و نعمت خدا امیدوارن. دیگه چیزی ب نام نازایی وجود نداره. از هر نوعی ک باشه مشکلت، راه حلش هم هست.. توکلت بخدا باشه ک تا اون اراده نکنه نمیشه. ایشالا ک بزووودی زووود مامان بشی. از ته دل برات دعا میکنم ماه بعد خوش خبرمون کنی..
بوسیدن دست های مادرم برکت زندگی من است...
2706