2726
عنوان

تکون خوردن دوقلو ها

45961 بازدید | 16 پست
سلام خانوما من هفته ٢٥ بارداری هستم منتهی نمی تونم تکون ها ی دوقلو هام رو از هم تشخیص بدم و مطمئن باشم هر دو تکون می خورن شکمم هم خیلی جلو نیومده کمی نگرانم اخرین بار هفته ٢٢ رفتم سونو همه چی خوب بود. و هر کدوم ٥٢٠ گرم حدودا بودن گاهی هم ضربه ها رو پایین حس می کنم روزهایی هم کمتر ضربه می زنن میشه تجربه هاتون رو بگید لطفا؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ. فقیر و خسته به درگاهت امدم رحمی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ماه لی لی نگران نباش.اگه دلواپسی زیاد برو صدای قلبشونو چک کنن.من س قلو دازم.حرکت هر سه شونو جدا احساس میکردم
هــــــیچی تو دنیـــــــا .. به اندازه بغل محکم و عاشقانه.. کـــسی کــه دوســــتش داری .. به آدم آرامــــش و امنـــیت نمیــده !!😙😙😙
2728
سلام دوستان منم هفته34 هستم یکی نی نی ها سمت چپ یکی هم راسته ولی سرو ته هستن یعنی یکی با پا یکی با سر ولی تکون های هردوتاشون رو حس میکنم البته پسرم یکم وروجک تره بیشتر از دخترم تکون میخوره
ماه لیلی جون نگران نباش هرچی نی نی ها بزرگ تر بشن بهتر حسشون میکنی منم خیلی نگران وزن بچه ها هستم آخه شکم منم خیلی کوچیکه اندازه یه خانم 8 ماهه که یه بچه بارداره اما هروقت به دکترم میگم میگه نگران نباش اولا دوقلوها نسبت به بچه های دیگه ریزترن دوما سلامتی و اینکه سر موقع به دنیا بیان که نارس نباشن خیلی مهمتره وزنشونه ولی من بازم نگرانم چون 24 روز دیگه تاریخ سزارین گذاشته واسم همش میگم این نی نی ها چقد میخوان بشن
منم باماه لى لى هستم هفته بیستوپنجم...شکمم خیلى کوچیکه و حرکاتشونو خیلى کم احساس مى کنم..منم ى جورایى نگرانم..اخرین سونو رو توهفته هجده دادم که وزنشون٢٢٩ و٢٤٥ گرم بود....دوسه روز دیگه نوبت دکترمه .خداکنه ایندفه حسابى وزن گرفته باشن..بااین شکم کوچک من!!!!!
دوستان کسى تفاوت سفت شدن جنین توشکم با انقباضات رحمى رو مى دونه چیه...من روزى چندبارشکمم سفت میشه واقعا نمى دونم جنینم خودشو سفت مى کنه یااینکه رحمم منقبض میشه نگرانم..
2706