2726
اصلا میشه حالتاتونو بگید وقتی نی نی تون دختر بود یا پسر
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گیلاس جون البته سلامتیش مهمتره ولی خوب بازم آدم دوس داره بدونه
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2728
من خواهر شوهرم رژیم پسردار شدن گرفت و وقتی گفت پشره از خوشحالی گریه میکرد اما قلب بچه از کار افتاد و سقط شد
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
بچه ها شما که میگید هفته هفتید آخرین پریودتون کی بوده؟
اخی نجمه جون ایشاله خدا زود بهش ی نینی دسگه میده
هرکسی حالتاش یه جوره.ولی ویار ترشی پسره.ویار شیرینی دختره.قدیما میگفتن زن باردار ااگه شبا دست چپ بخوابه بچش پسره و اگه راست دختر.اگه صورتش جوش بزنه دختره اگه خوشگلتر بشه پسره.اگه کف دستاش عرق کنه و بخاره دختره اگه نه پسره.اگه شکم مثل توپ بسکتبال بیاد جلو دختره,اگه پهلوها پهن بشه پسره
2706