2737
2739
از سه ماهگی اینطوری شد و هنوز ادامه داره . روزا چند بار شیرمو میدوشم و با قاشق بهش میدم .خانوما کسی اگه بچش اینطوری بوده بمن بگه چکار کنم . این وضعیت تا کی ادامه داره . تو رو خدا کمک کنیید . خیبیییلی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند بار بردمش دکتر گفتن بچت سالمه فقط برفک داره . نیستات استفاده کردم . دیگه رو زبونش سفید نیس اما لثه ها و سقف دهانش سفیده . حالت پوسته پوسته نداره فقط یه دست سفیده . بنظرتون اینم برفکه
رفلاکس داره عزیزم دختر من از دو ماهگی فقط تو خواب شیر خورد از 10 ماهگی که دیگه خوابش کمتر شد مجبور شدم با سرنگ شیر خشک رژیمی و ضد رفلاکس بدم در ضمن علائم رفلاکس فقط بالا آوردن نیست رفلاکس پنهان به صورت ترش کردنه که باعث میشه دریچه مری متورم بشه و بچه هیچ اشتهایی نداشته باشه و موقع شیر خوردن اذیت بشه
خاله های مهربون میشه لطف کنید و واسه خوب شدن رفلاکس آزاردهنده ی دخترم یه صلوات بفرستید ممنونم
2738
پسر منم از دوماهگی تو خواب میخوره فقط,رفلاکس داره,الانم 8 ونیم ماهه است,اما بازم فقط تو خواب میخوره,بعضی وقتا هم که نمیخوابه میدوشم با قاشق میدم,منم خسته ام ولی چاره چیه باید تحمل کرد,پسر منم رفلاکس پنهان داره
بعضی وقتا میگم کاش از اول شیر خشک میدادم,بدبختیم اینه شیشه هم نمیگیره,انقد شیر کم میخوره ک شیرم کم میشه,از همون دو ماهگی هم شبا خواب نداره,کلا خیلی کم میخوابه,شما هم اول ببرش دکتر بخاطر رفلاکس,ایشا...ک خوب میشه
2706