2726
عنوان

مرخصی استعلاجی در ایام بارداری

7724 بازدید | 18 پست
دوستان عزیزم سلام. من 9 ماهه که در محل کار فعلیم مشغول به کار هستم. هفته هشتم بارداری هستم و حالم اصلا خوش نیست. اصلا نمیتونم پشت میز کارم دوام بیارم و بسختی تا آخر وقت رو تحمل میکنم. آیا امکان این هست که آدم کل ماههای بارداری رو یه جوری مرخصی استعلاجی بگیره؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با محل کارتون صحبت کنید مرخصی بدنتا زایمان اما حتما باید بیمت رد بشه ...اگه رد نکنن باید بری بیمه تایید کنه نمیتونه بری سرکار جلسه تشکیل میدن و دکتر نظر میده و بیمه بارداریت زودتر شروع میشه اما به نفعت نیست از اون سر باید زودتر برگردی سرکار... اما بهترین کار اینه خودشون مرخصی بدن و بیمتم رد کنن
خدایا پسرم خودت دادی و خودتم گرفتی...من و خواهرش خیلی منتظرش بودیم جای خالیش دلمون آتیش زده .تنها دلخوشی من و دخترم بود...بعد چهارسال و سه تا سقط و پنج بار بارداری باز دست خالی برگشتم پیش دخترم... خدایا خودت کاری کن صحیح و سالم و دل خوش اینبار دست پر برگردم خونه....    
2728
فکر کردم ماه هشت...از هفته هشت اصلا نمیشه...
خدایا پسرم خودت دادی و خودتم گرفتی...من و خواهرش خیلی منتظرش بودیم جای خالیش دلمون آتیش زده .تنها دلخوشی من و دخترم بود...بعد چهارسال و سه تا سقط و پنج بار بارداری باز دست خالی برگشتم پیش دخترم... خدایا خودت کاری کن صحیح و سالم و دل خوش اینبار دست پر برگردم خونه....    
راستی یه سوال... الان مرخصی شد نه ماه؟ یعنی نه ماه حتما پول میدن یا شش ماه پول میدن و دو ماه مرخصی؟ چجوری شده؟
بیمه خیلی سخت میگیره... منم سر دخترم تا سه روز قبل زایمان سرکار بودم...
یعنی بیمه فقط شش ماه پول میده؟
نه نازی جان ، امکان اینکه شما 9 ماه بری استراحت کنی ، تازه بعدش هم 6 الی 9 ماه مرخصی زایمان بگیری وجود نداره این حال و روز هم چند هفته بیشتر برات طول نمیکشه ، اما باید این رو هم در نظر بگیری که بارداری ممکنه هر روزش با یه مساله جدید همراه باشه
اگر شرایط طوری باشه که کسی نیاز به استراحت مطلق باشه میشه یه کاری کرد از طریق بیمه ..ولی اونم فکر کنم فقط چهار ماه اسنعلاجی رو قبول کنه تامین اجتماعی....اما بدون دستور پزشک و استعلاجی تایید شده کمیسیون نمیشه ...
الان من چهار ماه و نیممه مدیر عاملمون خودش قبول کرد تا فروردین مرخصی بدون حقوق بده فقط بیمه مو رد کنه تا بتونم از مرخصی زایمان استفاده کنم بعد,شیش ماهم تصمیمو گذاشت با خودم که اگه خواستم برگردم اگرم نه استعفا بدم
2706