2726
پسرم ٤٥ روزشه.هر چی بزرگ تر می شه بیشتر شیر می خوره.خیلی هاااا.یعنی تا ٤ ،٥ ساعت شبا شیر می خواد.یا فقط سینم تو دهنشه .اگه جداش کنم یا شیر ندم همش گریه می کنه.اصلا هم نمی خوابه.تا می زارم تختش بیدار می شه و گریه.باز شیر می خواد.یعنی نه شب خواب دارم نه صبح.والله اولش خیلی بهتر بود کمتر می خوابید ولی حداقل یه سه یا چهار ساعتی شبا می خوابید همه هم می گفتن عیب نداره بعد از چهل روزگی بهتر می شه این که بتر شد.
از اون ورم دکترش گفته شیر زیاد نده و بینش حتما ٢ساعت فاصله باشه.ولی خب وقتی گریه می کنه من شبا چی کار کنم.چون زیاد که بخوره از اون ور شیکمش درد می کنه و باز گریه .خب من چی کار کنم.؟نی نی های شمام اینجورین؟کلافه شدم.کی درست می شه؟
وای همینه دقیقا.مثل پستونک تو دهنش می گیره خیلی وقتا ولی به هیچ عنوان خوده پستونک نمی خوره.منم دست تنها تو کشور غریب هیچ کمکی ندارم.واقعا تا٦ ماه طول می کشه.؟اینکه بیخوابیش منو می کشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درست میشه خوابیده شیر بده یک جوری که راحت راحت باشی اصلا اشکالی نداره خوابیده شیر دادن یکماه دیگه عادت میکنی شیر که خورد زیر سرش رو یه کم بلند بگذار و به پهلو بخوابونش دل درد نگیره