2733
2734
مامانم زایمان سختی داشته خالم هم همینطور.من تو پریودیم دردهای وحشتناکی داشتم همه میگفتن به خالت رفتی اونم دردای شدیدی داشت ودو تا زایمان خیلی سخت.من دو هفته دیگه قراره زایمان کنم میترسم مثل خالم زایمان سختی داشته باشم
من زایمانم سخت بود پدرم درومد اما خداروشکر بچه هام سالم دنیا اومدن
خدا جونم مرسی که داداش جون و زن داداش جونم بعد 11 سال انتظار دلشون شاد شد😍خدایا قسمت همه منتظرا بشه انشالله.عزیز دل عمه بی صبرانه منتظرم ببینمت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ربطی نداره از کجا معلوم ارث کیو بردی؟ مامان، خاله، عمه، ... من مامان و خواهرام زایمان های راحتی داشتن خودم نه بستگی به لگن داره بستگی به سایز جنین داره و ...نرمش ها ی دوران بارداری و .......
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
من سزارین شدم تازه پدرم درومد
خدا جونم مرسی که داداش جون و زن داداش جونم بعد 11 سال انتظار دلشون شاد شد😍خدایا قسمت همه منتظرا بشه انشالله.عزیز دل عمه بی صبرانه منتظرم ببینمت😍
خانما بین پری با درد وحشتناک و زایمان سخت ارتباطی هست؟یعنی هرکی پری های وحشتناک داشته باشه زایمانشم سخته با ربطی نداره؟
خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
پاییز من اصلا درد پریودی بد نداشتم ولی زایمانم سخت بود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706