2726
اولش بگم که نیومدم اینجا که بخوام آبروی کسی رو ببرم یا از نون خوردن بندازم اما وظیفه ی خودم دونستم تا از تجربم بگم که بقیه هم براشون پیش نیاد
یکی از فانتزیام اینه که انگشتمو بذارم تو دست کوچولوت,تو هم محکم بگیریش....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایشون بسیار سرشناس و خانمی بسیار مهربون و پر از انرژی مثبت هستن و هرکس ایشون رو ببینه در نگاه اول عاشقشون میشه و معمولا خانمای باردار با توجه به استرسی که دارن مخصوصا برا زایمان طبیعی راغب میشن تا ایشون مامای همراهشون در بیمارستان باشن
اما متاسفانه ایشون یه مقدار پولکی هستن و تعهد لازم رو ندارن یعنی برای ثبت نام شما تو لیست زایماناشون ابتدا100تومن هزینه میگیرن,کاری که خیلی از ماماها انجام نمیدن بعدم معلوم نیست موقع زایمان بیان بیمارستان یا نه و با توجه به حجم کارایی که دارن و سر شلوغیشون احتمال کمی داره که خودشون رو به بیمارستان برسونن
متاسفانه من خودم این تجربه ی تلخ رو از ایشون دارم,و مواردی غیر از من هم بوده تا اونجا که من از برنامه کلاسای بارداریشون خبر داشتم دوشنبه ها بود اما زایمان من روز یکشنبه بود و من تا اونجا که در توانم بود همه خبرها رو لحظه به لخظه بهشون میدادم که غافلگیر نشن اما ایشون اون روز خیلی راحت گفتن که کلاس دارم و نمیرسم بیام
من توقع ندارم که به خاطر من یه نفر,کلاسشون رو کنسل میکردن اما کسی که انقدر سرش شلوغه و هرروزش پره لزومی نداره فقط برای نوشتن اسم من تو لیستش 100تومن هزینه بگیره البته گفت به تلفنام هم تا روز زایمان جواب میده اما100تومن فقط برا جواب دادن به تلفنم؟؟؟
فقط وظیفه خودم دونستم اطلاع رسانی کنم تا مادرای عزیز بتونن بهتر تصمیم گیری کنن التماس دعا

منم تجربه ی مشابهی با همین خانوم داشتم. روزی که می خواستم برم بیمارستان از صبح باهاشون در ارتباط بودم، موقعی که برای بستری رفتم جواب تلفن رو ندادن با این که می دونست دارم برا زایمان می رم. یه بار هم تماس رو رد کرد و دیگه زنگ نزد، منم دیگه پیگیرش نشدم، من شبش زایمان کردم صبح روز بعد بهم پیامک زده که چه خبر؟ از من ۵۰ تومن گرفته بود.کل وقتی که برام گذاشت کمتر از نیم ساعت تلفنی بود. 

منم با ایشون آشنا هستم شاید سرشون شلوغ باشه ولی پولکی نیستن ماما همراه که تلفنی هم جواب بده خیلی بیشتر از 50 تومن 100 تومن میگیره جاهای دیگه 

او که در شش ماهگی باب الحوائج می‌شود💐گر رسد سن عمو حتما قیامت می‌کند 

سلام خانم گلا

من با ایشون زایمان داشتم و راضی هستم. ساعت 3 نصفه شب کیسه آبم سوراخ شد و تماس گرفتم راهنماییم کردن و حدود ساعت 5صبح هم توی بیمارستان کنارم بودن. حدود ساعت 7.30 بچه به دنیا اومد خودشون سینه منو دهن بچه گذاشتن و آموزش دادن که چجوری شیر بدم و وقتی بچه سینه رو گرفت به سوالاتم هم پاسخ دادن و بعد همسرم ازشون شماره کارت گرفت و خداحافظی کردن.

قبلش 80 تومن بابت ثبت نام و راهنمایی های تلفنی و پاسخ به پرسش ها گرفته بودن که به نظر من می ارزید.

سلام عزیزم،من خانم دکتر ملک رو انتخاب کردم برای مراقبتهای بارداری و زایمانم، ایشون واقعا با حوصله و عالی هستن، کل مدت بستریم تو بیمارستان واسه زایمان بالا سرم بود، ورزش تخصصی لگن می داد بهم، انرژی مثبت ، اصن یادم رفته بود استرس زایمان رو، خیلی راضی بودم از زایمانم با ایشون، اگه تهران میتونی زایمان کنی حتما با ایشون زایمانتو بردار ، چه سزارین ، چه طبیعی ، واقعا خدا خیرش بده، انقد عالی بود که من تجربه شیرین زایمانم رو کل عمرم مدیون ایشونم و به همه معرفیش می کنم . همه از زایمان می ترسن ولی دکتر ملک زایمان رو شیرین ترین تجربه زندگی من کرد. موبایل مطبش واسه هماهنگی مریض ها 09216601638