2737
2734
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469709 بازدید | 4574 پست
مونا جان تو این تاپیک کسی دخترش نمیره به آتیه سازان.ولی تو همسایه مون یکی هست که دخترش میره آتیه سازان و تا آخرین بار که پارسال باهاش صحبت کردم راضی بود.مخصوصا از زبانش.
ولی تحقیقات بیشترت رو باید از مامانای دم در مدرسه و دوست و آشنا بپرسی!
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی

میترا جون حتما باهات هماهنگ میکنم.این چند روز که تعطیله و بچه ها خونن.هفته دیگه جدی شروع میکنیم به ورزش شدید.حتما مشخصات لباسم و میگم احتمالش هست نشناسیم.

آلیس جون شما که هیکلت خوبه خانم.این دل هم سر یکسال خودش میره تو.خیالت راحت.

در مورد آیین روشن این و بگم که جزء مدارس متوسط رو به خوبه.عالی نیست.ولی اگه الان ازم بپرسین عیبش چیه چیزه قابل توجهی نیست که بگم.همه معلماشون سابقه زیاد تدریس تو اون مقطع و دارن.خوش اخلاقن.مدیرشون کاملا به نظرات مادرا گوش میده و سریع ایراد و برطرف میکنه.روش تدریس زبانشون عالیه.مدرسه ساختمان بزرگ و یه طبقه داره.حیاطش بزرگه.مسیرش برای من خوبه.

ولی فرانسه و باله و موسیقی ندارن.که اینا برای من اولویت نیست بنابراین نمیتونم بگم معایبشونه.

همینجور که در بالا گفتم اون حس آرامشی که نیلگون داره برای من کافیه.مطمئنا درس و همه بچه هامون تو هر مدرسه ای هم که برن یاد میگیرن مهم اون آرامش و خوش بودن تو محیط مدرسه است.که خدارو شکر اکثر مدارس به این موضوع اهمیت میدن.زمان ما این خبرا نبود.تو جنگ و موشک و آژیر مدرسه رفتیم.با استرس نمره و امتحان ثلث اول و دوم و سوم درس خوندیم.
خدا به همه بچه های ایران کمک کنه تا همیشه باعث افتخارمون باشن.آمین
سلام دوستای عزیزم.....آلیس جون این شکم که دیگه آش کشک خاله ست اونم بعداز دوتا زایمان.....بنظرم خیلی هم خوبی ایشالا رادین قندعسلم بزرگترشد فرصت ورزش هم پیدا میکنی و دیگه حسابی مانکن میشی.....

سیلویا جون خوشحال میشیم شما هم بیایین سر قرار ایشالا هفته ی بعد هماهنگ میکنیم یه روز همو ببینیم....

آفتاب جون منم به این نتیجه رسیدم که داشتن فوق برنامه هایی مثل فرانسه یا باله و موسیقی اصلا اهمیت چندانی نداره ....چون هر چی خوب باشن باز به پای موسسات خوب بیرون نمیرسن ولی زبان انگلیسی مهمه که اونم خداروشکر سطحش تو آیین روشن خوبه......تو دروس اصلی هم که آیین روشن سطحش خوبه خداروشکر .....همین شادبودن محیط مهم ترین فاکتوره

اصلا خوندن همزمان دوزبان توی کشور بسته ای مثل ایران که بچه ها توی محیط جامعه با زبان های خارجی تماس شنیداری مستقیم ندارن خیلی اهمیت نداره و واجب نیست......

شاید بچه ای که هر روز مجبوره سر کلاس دوتا زبان مختلف بشینه خسته و دلزده و گیج بشه .....بنظر من بهتره خود بچه ها وقتی بزرگتر شدن اگه علاقه شو تو خودشون دیدن حق انتخاب داشته باشن که آیا میخوان زبان مثلا فرانسه یا هر زبان دیگه ای رو یاد بگیرن یا نه ......هیچوقت هم برای آموزش دیر نیست.
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
2731
دوستان عزیز تاپیکتون عالیه ( مرسی آلیس جون) خواهش میکنم همچنین به بازتاب رضایت و عدم رضایتتون از مدرسه فعلی بچه هاتون ادامه بدبد چون شاید خودتان نمیدانید که چه لطف بزرگی به مامانهای در جستجوی مدرسه میکنید.

لطفا اگر کسی در مورد مهد تیام اطلاعاتی داره اینجا بنویسه.

باز هم ممنون
2738
خانم الیس کسانی بصورت متلک و توهین در لفافه جواب میدهند که دلیل قانع کننده ای نداشته باشند.

ولی واقعا چرا؟چون در برابر حقیقت حرفی نداشتید؟چون رطب خورده بودید خود و منع رطب کردید؟؟

شما فقط از دروغ و کبر و دورویی بدتان می اید؟کتمان حقیقت دروغ بحساب نمی اید؟... به سخره گرفتن عقاید دیگران اشکالی ندارد؟

خانم سیلویا من ان پستی که پاک کردید را خواندم و چه خوب کردید که پاکش کردید چون که حسادت خصلت خیلی بدی است...

وشما هم اگر فرصت کردید به این بیندیشید که حمایت از دوستان خوب است اما نه بدان صورت که موجب بی انصافی در حق کسی شود.واقعا با خود چه اندیشیده اید که بلافاصله بعد از پست من در مورد ندیدن صدای مخالف می ایید و در حمایت دوستتان پست میگذارید؟یعنی حس میکنید ذهنهای بیدار متوجه نمیشوند؟

مادران گرامی اگر بچه های ما زبان که هیچ حتی اگر الفبا هم نیاموزند انچنان مهم نیست که اموزش صحیح تربیت وفضایل اخلاقی......اما دریغ

شاید به کسی که نمیفهمد بتوان فهماند ...ولی فهماندن به کسی که خود را به نفهمیدن میزند محال است...

با عرض پوزش از دیگر دوستان ..اینترنت یک جامعه جهانی است برای گسترده کردن اطلاعات و تبادل آن اگر شما دوست دارید این جامعه را در حد یک شهرکوچک چند نفره نگه دارید واقعا برای من مهم نیست شما با هم خوش باشید تا جو تاپیکتان بهم نریزد!!...من وقت و انرژی اضافی ندارم.....

من دیگر حتی این صفحه را باز هم نمیکنم بنابراین هر چه دوست دارید به سخره بگیرید و توهین کنید...مامان های مهربون دیگه هم میتوانند اگر سوالی داشتند میل بزنند با کمال میل خوشحال میشوم کمکی کنم

افتاب جان دعای خوبی کردی...آمین
lizlizo جان ممنون که اطلاعات خوبت رو در اختیارمون گذاشتی خانم سیلویا عادتشونه موضع گیری در مورد انچه اطلاع ندارد در صفحات قبل که من در مورد مدرسه دخترم صحبت میکردم هم نظر های جالبی میدادن که باعث شد تا به امروز فقط خواننده خاموش باشم عزیزم ولی از بعضی نظرات واقعا خندم میگیره شما خوب یا بد توجیه کردی که قصد بی احترامی به کسی رو نداشتید اما توپ بقیه بد پر بود مطمئن باش هر کسی میتونه تشخیص بده....
سلام .

دوستان تو رو خدا دعوا نکنید.

هر کسی آزاده نظر خودش را داشته باشه.

مهسا جان من که هیچ وقت هیچ پستی رو هرگز پاک نمی کنم مگر پست تبلیغاتی باشه و صفحه رو شلوغ کرده باشه.

تو رو خدا اینجوری در مورد دیگران قضاوت نکنید.

مهسا جان من اون صفحات رو اصلا نخونده بودم.اون روزا حسابی مشغول بودم.

ولی من اصلا توپم از کسی پر نیست.فقط میگم از نظر من خانوم لیزلیزو کمی قضاوت سریع در مورد آفتاب آذرین و همینطور مهدوی داشته.

حتی ایشون تو یکی از پست هاش نوشته که هیچ مدرسه ی از نظر ساختمان به پای مهدوی نمی رسه چون از اول برای مدرسه ساخته شده.
در حالی که مدارسی مثل خرد و راه رشد و آیین روشن و سوده و آفرینش و علامه و خیلی از مدارس دیگه که من الان حضور ذهن ندارم ساختمون شون از اول برای مدرسه ساخته شده!
پس ایشون لا اقل اینجا رو در اشتباه هستند!

با این که من ازشون ممنونم که از دبستان آفتاب اذرین اطلاعات گذاشتند تو تاپیک.منتها من موافق نیستم که دخترم تو سن دبستان زبان اضافه تری یاد بگیره.حتی اگه پست های قبلی منو خونده باشی با این که دبستان سوده با این ساعت آموزشی که تا ساعت 2.15 هست داره زبان فرانسوی رو هم آموزش میده مخالفم!!

نه تنها من بلکه خیلی از اولیای دیگه هم تو دبستان سوده مخالف هستند.

به نظرم دبستانی که علاوه بر آموزش زبان فرانسوی و انگلیسی به فکر آموزش زبان سوم به بچه های دبستانی هست کارش کمی رقابتی به نظر میاد و دلش به حال بچه ها نمی سوزه!!!

من که نظرم رو گفتم خانوم لیزلیزو گفتند از نظر ایشون و خیلی از کارشناس های دنیا اصلا اشکالی نداره که بچه تو این سن چند تا زبان رو با هم یاد بگیره.
که من با این که همچنان موافق این نظریه نیستم ولی ازشون به خاطر نقطه نظر شون تشکر کردم.

سیلویا جان با کمال احترام به نظر شما ولی از نظر من هیچ اشکالی نداره که بچه های تیز هوش از بچه های دیگه سوا بشن.چون اونایی که ضریب هوشی شون بالاتره تو کلاس های بچه های معمولی تر حوصله شون سر میره.

البته این نظر منه و نظر شما هم کاملا قابل احترامه.

ولی فکر کنم اگه غیر از این بود کارشناسان هیچ وقت موافق این تبپ مدارس نمی شدند.

به طور حتم از هر دانش آموزی نمیشه انتظار موفقیت تو المپیاد ها و مدال آورن داشت و سوا کردن این بچه های تیز هوش به نفع خودشون و بقیه ی دانش آموزان هست.
چون نه رو اعتماد به نفس بقیه تاثیر منفی می ذاره و نه حوصله ی دانش آموزان تیز هوش سر کلاس سر میره و از توانایی شون در جای خودش و به درستی استفاده میشه.

لیزلیزو جان اگه بازم این تاپیک رو باز کردی و پست منو خوندی آخه کدوم کتمان دوستم؟؟؟؟
ولی بازم برای من مشکلی نیست شما چه شناختی از من داشته باشی.

من مخالف نظر دادن کسی تو تاپیک نیستم.ولی پست های شما در مورد مهدوی کمی جاانب گیرانه به نظر می رسید.
من خودم میترا جون رو از نزدیک دیدم و تو این مدت که با هم دوست بودیم شناخت بیشتری از این که از شما دارم از ایشون دارم و می دونم خانوم صادق و رو راستی هست و البته مهربون و دلسوز.

نظرات شما به عنوان کسی که بیرون مجتمع مهدوی هست تا ایشون که دخترش سال چهارم این دبستان هست به طور حتم معتبر نیست.

ولی شما آزدی هر نظری که داری بگی و هیچ کس هم به شما ایرادی نمی گیره!!!

به هر حال به کار بردن واژه ی پولکی بودن درست نیست.

من باید برم ولی بر می گردم.عجله دارم!
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
تر گل ورگل جون....زبان مهدوی طبق سیستم و کتابهایی که چاپ مجتمع خودشون هست تدریس میشه .ریاضی علوم و مباحث عمومی زبان شامل این کتابه میشه از ساعت 12 تا 3ونیم 4 روز درهفته زبان دارن و هر کلاس معلم مخصوص خودشو داره ....درکل سطح زبانش خوبه ولی خب باز خیلی از والدین برای بچه ها معلم خصوصی میگیرن یا موسسات بیرون ثبت نامشون میکنن بعضی هاشون هم مثل من به همون زبان مدرسه اکتفا میکنن....
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
آلیس جون ممنون از لطفی که به من داری دوست مهربونم خوبی و خانومی از خودته .......

منم دوست ندارم جو تاپیک خراب بشه ودوستان با هم بحث و جدل کنن من میگم نظروانتقادباید باشه اما توهین و پیش داوری نه......

مدرسه هم یه شکل کوچک از جامعه ست ممکن نیست توی یک مدرسه همه ی خانواده ها مثل هم باشن و همه ی بچه ها از نظر رفتاری یه جور ......ممکنه من یکی دونفر از بچه های یک مدرسه رو دیده باشم ورفتارشون رو نپسندیده باشم این دلیل نمیشه که من بقیه ی مثلا 500 نفر که به اون مدرسه میرن رو هم مورد قضاوت قرار بدم.......

خداروشکر که خانوم لیز لیزو هم این مورد رو توضیح دادن وسوءتفاهمات رو رفع کردن .
2706