2726
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469440 بازدید | 4573 پست
خیلی خوبه سیلویا جون.خوشحالم که راضی هستی و پسر گلت در این سن اینقدر زبانش خوبه :)
اصل هم براینه که کاری که ما انجام میدیم از ته دل راضی باشیم و شاد وهمه انچه که در توانمان هست رو انجام بدیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترگل عزیز خواهش میکنم عزیزم قابلی نداشت
تلاش شما هم قابل تحسینه که از حالا پیگیر هستید سختگیر باش ولی مواظب باش وسواس پیدا نکنی.
راستی خیلی فکر کردم شاید تنها نکته ای که بشه به عنوان اشکال در نظر گرفت اینه که ساختمتن مدرسه قدیمیه
امیدوارم مامانای دیگه هم که بچه هاشون این مدرسه میرن بیان و درباره نکات مثبت و بخصوص منفی از این مدرسه از دیدگاه خودشون بنویسند.
2728
Khodam ham hozori mikham biyam ta fazaye madresaro bebinam dar mored kelashye balatar shoma ba madarha sohbat kardid hame razi hastan amozeshe farsi ham be andazeye faranse khob hast
Baz ham mamnon az shoma doste aziz

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست

آرزویم این است

آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست .....
سلام به همگی
من بالاخره فرصت کردم بیام و از همه بی خبرم خوب هستید دوستای خوبم
میترا جون و افتاب عزیز و آلیس جون و...
آفتاب جون نیلگون جون چه میکنه با مدرسه تا کجا بهشون حروف الفبا رو درس دادن ؟
به روناک تا ش درس دادن و میخوان تا بهمن تموم کنن و سرعتشون خیلی زیاده که من به نظرم کارشون اشنباه هست اما میگن نتیجه خوبی داره نمیدونم
ولی در کل راضی هستم
راستی تکلیفشون هم زیاده روزی 4-5 صفحه تکلیف دارن گاهی هم بیشتر البته از هرصفحه 3-4 خط باید بنویسن ولی کلا زیاده فکر کنم چون با بقیه که مقایسه کردم دیدم جاهای دیگه کمتر بوده
میترا جون چه میکنی راستی دختر گلت کلاس 4 هست درسته؟
آلیس جون رادین خوبه؟ هلیا چطوره؟ پسرت فکر کنم هنوز به شیطنت نیافتاده نه
کارن که منو بیچاره کرده
سلام به مامانای مهربون
من تدریس خصوصی انجام میدم از اعضای قدیمی نی نی سایتم به خاطر علاقه ای که به اینجا دارم تصمیم گرفتم برای بچه های عزیزتون از تخفیف ویژه استفاده کنم اگه نیاز داشتید من در خدمتم.
برای دوره ابتدایی و راهنمایی تمام دروس
سلام دوستان.

ممنون لیلی جون خوبن و رادین هم تا الان پسر آرومی بوده و اذیت خاصی نداشته شکر خدا.
مگه چی کارا می کنه کارن؟بگو منم خودمو آماده کنم یواش یواش.
میترا جون مثل اینکه دیگه ما رو دوست نداره و دیر به دیر میاد تاپیک.
ولی من که دلم براش تنگ شده .

سیلویا جون پاک کردم اون پست تبلیغاتی رو.

لیزلیزو جون از توضیحات خوب و کاملت ممنون.

آفتاب جون کجایی؟ حتما حسابی مشغول درسای نیلگون شدی.دلم برات تنگ شده.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
سلام به همه

لیلی جون اتفاقا امروز تو فکرت بودم.ممنون نیلگون خوبه.الان تا ای خوندن.خداروشکر من مشکلی با نیلگون ندارم.مشق فقط6خط دارن.همه کارارو مدرسه انجام میدن.آخر هفته ها دو تا پلی کپی کار در منزل دارن.

چرا اینقدر زیاد تکلیف میدن به روناک جون.لابد وقتی میاد از مدرسه خستس و اذیت میشه با این همه تکلیف.

من اصلا با نیلگون چیزی کار نمیکنم.بعضی وقتا یه دیکته میگم.یعنی نمیدونم چی کار کنم؟خداروشکر خیلی کار نداره و من بر خلاف تصورم که از کلاس اول وحشت داشتم الان خیالم راحته.

فقط مشکل نیلگون در نوشتنه که میخواد زود تمام بشه.تند تند مینویسه.بعضی وقتا گنده گنده مینویسه.بعضی وقتام از بس تند مینویسه. دندونه کم میزاره.

آلیس جونم میس یو شدید.
2706