2726
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469506 بازدید | 4574 پست
کلا سعی کردم مثل معمول خودم باشم ببینم نظرشون چیه اما اصلا از ما طر مورد مسایل مذهبی یا برنامه مهمونیامون نستقیم نپرسیدن بیشتر همون فرم که کمی درش پرسیده شده بود
اما به نوعی گفتن رو مسایل مذهبی کار می کنن به صورت غیر مستقیم به قول خودشون ملایم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوستان سلام
ما امروز وقت مهدوی داشتیم ولی نرفتیم. با همسرم به این نتیجه رسیدیم که اصل نریم. نمیدونم کارمون درست بود یا نه ولی ایشالا که به صلاح بچمون باشه.

دورا جون
ما 18 فروردین ساعت 8.15 وقت خرد داریم. ساعت شما هم همینه؟
آلاله جان دختر من مهدکودک نمیرفت ولی یکسری کلاس میبردمش...ولی بعد از پذیرفته شدن در مهدوی مشاورشون توصیه کردند که تابستون رو مهد بره تا آمادگی واسه پیش دبستان پیدا کنه...من خیلی گشتم و نهایتا گذاشتمش مهدکودک درخشش که خوب بود ولی رضایت صددرصد هم بهیچ عنوان نداشتم
در مورد شنا هم زمستون بعلت سردی هوا ندارند ولی ورزش صبحگاهی دارند که توسط مدیرشون انجام میده،باله هم دارند...واسه جشن نوروز که این هفته قراره برگذار بشه حرکات باله رو تمرین کردند با شعر مولانا "مرده بدم زنده شدم" که در حضور همه پدرمادرها در آمفی تاتر مدرسه اجرا کنند...
سلام

مامان رعنا اسم شما چیه?

بچه ها ضحی و عدالت از مدارس خیلی خوبه در منطقه ما
من قصدم روی مهدوی بود و عدالت

پس الاله مامان ترنم
نسرین مامان لی لیا
..... مامان رعنا

مهدیه خانم
انشالله خدا بهترین رو براتون رقم بزنه و همیشه راضی باشید
دورا جون نمیدونم چى بگم اما زیاد خودتو ناراحت نکن عزیزم
من چندین و چند بار رفتم در مهدوى براى تحقیق و کمتر کسى رو با حجاب دیدم و خیلى همه ارایش کرده و براشینگ کرده بودن

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست

آرزویم این است

آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست .....
2706