2733
2739
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469767 بازدید | 4574 پست
سیلویا جون شرمنده عزیزم من فکر کرده بودم این سوال رو فقط از آفتاب پرسیدی برای همین جواب ندادم.
الان دیدم از همه پرسیدی.ببخش دیر جواب دادم.
هلیا قبل از کلاس اول با حروف انگلیسی آشنایی داشت و کلاس زبان رفته بود.برای همین پارسال دچار مشکل نشد.

همین که گل پسرت کلاس زبان هم میره انشاالله که مشکلی پیش نمیاد.

راستی اسم شازده پسرت چیه؟
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
الیس جون راستش اولش میخواستم ازشما وهمه دوستای گلتون برای تاپیک انتخاب مدرسه تشکر کنم

من امسال دخترم رو پیش دبستان نوشتم ومنم مثل همه شما خیلی نگران بودم .وکلی نظرات وتجربه هاتون کمکم کرد

اول تاپیک رو دیدم که خواسته بودی بقیه بیان و تجربه اشون رو بگویند...من دخترم رو آفتاب آذرین ثبت نام کردم

اگه اطلاعاتش بدرد کسی میخوره بگویید توضیح میدم

دوستتون دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

lizlizo عزیز این تاپیک خواننده خاموش زیادی دارد و اطلاعاتتان بدرد خیلیها خواهد خورد. دخترتان پیش 1 هستند یا 2. البته من شنیدم که چند نفر بچه هایشان را از خرد آوردند به این مدرسه برای کالاس اول و دوم. یکی از دوستانم هم گفتند که در این مدرسه زبان فرانسه بصورت جدی تر نسبت به مدرسه های دیگر کار میشه آیا درسته. زبان انگلیسی چطور؟ پیشاپیش ممنون از اعلام میزان رضایتتان بصورت کلی.
2728
سلام به همه.

خواهش می کنم Lizlizo جون.خوشحالم اطلاعات تاپیک تو انتخاب بهتر شما کمک کرده!
منم با musique موافقم.هر اطلاعاتی بدی حتما مفید خواهد بود.
از مهربونیت ممنون عزیزم.

Lizlizo جون و musique جون میشه یه اسم دیگه هم بگید که آسون تر باشه نوشتنش؟

آخه من همیشه عجله ای میام نی نی سایت و میرم تو تاپیک های دیگه هم هستم و خیلی از بچه های این تاپیک هم همین طور.

ممنون میشم ازتون دوستان خوبم.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
ترگل جون من فقط اسمش رو شنیدم و اطلاعی از کیفیت مدرسه ندارم.فکر کنم طرف شمال شرق تهرانه؟درسته؟
2738
ترگل جان اگه نظر منو می خوای من این حرف ها رو قبول ندارم.این فرهنگ غلط بعضی از افراد جامعه ی ماست که به مدارس غیر انتفاعی مخصوصا مدارس گرون تر غیر انتفاعی دارند!
من تو این مدت تجربه کردم که یه عده همیشه از زمین و زمان طلب کارند.یعنی حتی اولیایی که بچه هاشون رو غیر انتفاعی ثبت نام می کنند به خاطر هزینه ای که دادند هر ایراد کوچیک مدرسه رو بیش از حد بزرگ می کنند و دچار وسواس هستند.یعنی هیج وقت هیچ چی راضی شون نمی کنه.
من به چشم خودم دیدم این طور افراد حتی از محصولات معتبر ترین و قدیمی ترین کارخونه های دنیا که در دنیا به عنوان بهترین مارک شناخته شده هم ایراد های نا معقول می گیرند!!!!!

پس شنونده باید عاقل باشه.

چشم و هم چشمی تو جامعه ی ما هست.متاسفانه تو فرهنگ خیلی ما ایرانی ها.
همین ایرانی ها بچه هاشون انواع مدارس دولتی و غیر انتفاعی میرن.تو تمام شهرها و روستاها.شمال شهر و جنوب شهر!

ولی به خاطر شرایط خاص بعضی از مدارس فقط مال اونا به چشم میاد!

خیلی از کسانی که از نظر مالی وضع شون خوبه تحصیل کرده هستند و زحمت کشیدند تا به درجات بالای علمی و تحصیلی رسیدند.
ولی فقط وضع مالی خوب شون به چشم میاد.

تر گل جان اگه می تونی فارسی بنویس.فارگلیسی خوندنش سخت و زمان بر هست.
ممنون.
2706