2733
2734
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469767 بازدید | 4574 پست
عزیزم اتفاقا من از خرد خیلی راضیم ، خیلی خیلی!
ولی همونطور که گفتم بستگی به خاست هر خانواده ای انتخاب فرق میکنه.
شیمن جان مطمءن بود که مهدوی رو انتخاب میکنه و به دلایل خیلی زیادی خرد رو فقط از روی کنجکاوی می خواست امتحان بده، که آخرش هم خودش تصمیم گرفت دختررش رو به استرس نندازه.
ولی بازم اگه در مورد شرایط خرد میخوای بدونی شماره ام رو به ایمیلتون فرستادم :)
می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الی جون به نظر من اصلا راجع به خرد دودل نباش چون من خیلی تحقیق کردم با خیلی هم حرف زدم حتی با ناظم سابق راهنمایی خرد. میگف خانم کیهانی مدیر پیش دبستانی خرد تو ایران اوله و همیشه به روزترین علم و اطلاعات پیش دبستانی رو داره . البته انتخاب آدمهابازم به معیاراشون بستگی داره. امیدوارم دخترتون رو هرجا مینویسین انتظاراتون رو برآورده کنه
2738
الی جون ببخشید من یه سوال داشتم از شما می خوام بدونم اون روزی که شما رفتید مصاحبه مهدوی کاملا روسریتون وحجابتون کامل وپوشیده بود ؟دختر من در ازمون مهدوی قبول شد ولی برای مصاحبه که رفتیم کفش های من عروسکی بود من بدون جوراب رفته بودم از در که وارد شدم مشاوره اول به قدری نگاه به کفش من کرد تا من پشت میز نشستم و بعد از یکسری سوالها به ما گفتند که از این به بعد چهارچوبی باید برای دختراتان داشته باشید مهمانیهاتون باید خیلی محدود بشه ورفت وامدهاتون با دوستان باید کمتر شود و اینگونه سوالهایی که دخالت در زندگی خصوصی ما بود هر پدر ومادری فکر کنم صلاح بچه ی خودش رو بهتر از هر کسی میداند من و همسرم خیلی خوب ومرتب حضور پیدا کردیم ولی امروز من زنگ زدم بپرسم که چرا زنگ نزدن می گویند دنبال مدرسه ی دیگری باشید راستی اونجا بعد از صحبتهای ما یکی از خانم ها به من گفت واقعا تبریک مگم که چنین دختر خوب با اخلاق ونمونه ای دارید ولی امروز از صبح اعصاب منو بهم ریختن با این کاری که کردن نمی دونم دلیل رد کردنشون چی بود هم منزل ما نزدیک اونجا بود هم دخترم تستو قبول شده بود مو از نظر تحصیلی من وهمسرم در سطح خوبی هستیم فکر می کنم شرایط ما هیچ گونه بدی نداشت به غیر از اینکه حجابم هم در حد مناسب رعایت کردم
دورا جان

روزی که من و همسرم رفتیم حجاب خاصی نداشتم و ارایش ملایمی هم داشتم
البته کفش و جوراب اداری پام بود چون از شرکت میرفتم

ولی مطمان هستم که روسریم هم معمولی بود

جالب انکه حتی یک سوال مذهبی هم از من نپرسیدند و فقط در مورد روابط اجتماعی و خانوادگی ما و دخترمان پرسیدند
در مورد رفت و امدهامان هم فقط پرسیدند و نظری ندادند! یعنی به نظرم به اونها ربطی نداره که نظر بدهند
مگه رفته بودم مشاوره تربیتی ????!!!

تازه همسرم هم کلی ازشان سوال پرسید و انها با احترام جواب دادند و فرداش هم زنگ زدند

یعنی فکر میکنی معیارشان کفش عروسکی شما بوده !?!?!?! کاش میپرسیدی علت چی بوده ???!!!

dora جان مهدوی موقع آزمون ورودی روی حجاب حساسه...من خودم با تیپ خیلی ساده،مانتو بلند و مقنعه رفتم ولی بعد از ورود بچه ها هیچ گونه حساسیت و دخالتی حس نمیشه و با هر تیپ وظاهری بریدمشکلی وجود نداره
پریس جون

ساعت مهدوی شنیدم ۸ تا ۳ است
ایا بچه ها خسته نیستند وقتی به خونه میان?
دخترتون هر روز با علاق میره و میاد و لذت میبره? در روند پیشرفت و تربیتش رضایت دارید?
ایا در مورد دبستان هم اطلاعات دارید یا فقط راجع به پیش اطلاعاتتون کامله ?

معلمهای دبستان چه جور هستند? خبر دارید?

ههه هههه تعارف اومد نیامد داره ها

امضا یک مامان فرصت طلب

مرسییییی
شیمن جان شما فکر می کنید من الان باید به دخترم چی بگم بگم تو قبول شدی و ما صلاحیت نداشتیم واقعا به شعور وشخصیت من وهمسرم توهین شده اصلا از این کارشون خوشم نیومد امروز ازشون خواستم جوابگو باشند خانم کرباسیان گفت من اطلاعی ندارم
2706