2737
2734
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469738 بازدید | 4574 پست
سلام دوستان من یک پیشنهاد دارم که بیایید برای مدارس مختلف تاپیک های مختلف ایجاد کنیم. اینجا باشه برای کسانی که در مرحله تصمیم گیری هستند . و مثلا من که دخترم رو سوده ثبت نام کردم اونجا تو تاپیک سوده با دوستان سوده ای دیگه آشنا بشیم اینجوری اگه مشکلی باشه می تونیم همفکری کنیم یا متحدا با هم نظر بدیم که اشکال برطرف بشه .

مثلا در مورد همون دستشویی سوده که آلیس جون گفته بودن مطمئنا اگه چند تا مادر باهم درخواست اعمال بهداشت بیشتر داشته باشن ترتیب اثر بهتری می دن یا می تونیم همه پیشنهاد بدیم که مسواک زدن بعد از ناهار رو اعمال کنن خلاصه یک جور گردهمایی مادر هایی که بچه هاشون یک مدرسه می رن

اعتراف کنین که نظر خوبی دادم دیگه:))))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیمن عزیز من الان متوجه شدم که شما رو میشناسم چون تازه فهمیدم اسم دخترتون شارمین هست
اگر خاطرتون باشه شارمین و ژوان تابستان تو کلاس شنا با هم بودن
ما با هم سلام علیک داریم
2738
اسم دخترم رهاست، احتمالا اون روز یک سری از بچه ها میمونند تو مدرسه و جاهای مختلف رو نشونتون میدن. شاید رها هم بمونه. البته این برنامه پارسال بوده!
می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است
المیرا خانم

چه عاااالییییی
فکر کنم شناختمتون !!!!
صبح ها خیلی وقتها پیاده میبینمتون و سلام و علیک میکنیم و دختراتون با اون موهای دم موشی ..... درسته ???

ووووواااااییییی چه الییییییی

چه جالب
این همه وقته داریم گپ میزنیم و همدیگر رو می شناختیمممممم
2706