2737
2734
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469709 بازدید | 4574 پست
راستی مامانها با سرویس مدرسه موافق هستین خطرناک نیست من خودم موافق نیستم ولی پدر جان میگه اینجوری سر موقع میره صبح به صبح معضل دیر رسیدن بچرو نداریم

ببخشید مامانا من ثبت نام کردم حالا رفتم دنبال سرویس ههه ههه ههه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
رعنا خانم

ماشینهای مهدوی خیلی شیک و درست حسابی هستند و داخل خود مدرسه بچه ها را سوار میکنن

انشالله که بی خطر است

والله من در مورد اردو رفتن بچه ها هم ترس و بی تجربگی دارم !!!!! چه برسد به سرویس
ولی همه اینها بسته به عادت است تا کارها راحت شود
2738
به به نسرین خانم
پس همسایه هم خواهیم شد

راستی چرا خرد را انتخاب نکردی?
من. چون نرفتم برام جالبه بدونم خرد چه شکلی بود!!!

مامان ادرینا
والله به ما دو بار زنگ زدند و اصرارررررر که تا اردیبهشت هم میتونیم برای ازمون بریم و من نفهمیدم از چی من !!!! خوششون اومده بود !!!!
بابا هستی جان

دوستم تعریف میکرد که چه ازمون سخت و جدی داشته اند در دانش و شهاب دانش !
می شناسی این مدارس را? پسرانه هستند !!!!
دوستم مونده کدام را انتخاب کنه
شما راهنمایی داری???
رعنا جون تبریک می گم امیدوارم دختر گلتون موفق باشه.
بله شیمن عزیز تصمیم گیری در این مورد چون با آینده و سرنوشت بچه ها سروکار داره خیلی مهمه. ولی خوشحالم که به تونستید یه تصمیم قطعی بگیرید.
من سال گذشته که از مهدوی خواستن برای ثبت نام بریم از خرد جواب خواستیم. می گفتن شما در لیست ذخیره هستید و باید تا آخر خرداد صبر کنید. می خواستم که صریح بهمون بگن رد شدیم. ولی می گفتن ما سه دسته جواب داریم. گروه اول قبول قطعی ، گروه دوم ذخیره و گروه سوم رد قطعی شما جزو دسته دوم هستید. ولی ما هم اونجا تصمیم گرفتیم که برای مهدوی ثبت نام کنیم و منتظر جواب خرد نمونیم. البته به خاطر بعضی حرف هایی که شنیده بودم خیلی نگران بودم. حتی تصمیم داشتم اگه خرد برای پایه اول ثبت نام داشته باشه أقدام کنم. ولی الان واقعا سیستم مهدوی رو دوست دارم وحتی به این مورد حاضر نیستم فکر کنم.

جمعه یه بازارچه خیریه برای دانش آموزای بی بضاعت از کارای بچه ها گذاشته بودن که خیلی جالب بود. یه گلدون هر کلاس با رنگ همون کلاس رنگ کرده بودن و توش گل کاشته بودن. نقاشی که بچه ها رنگ آمیزی کرده بودن رو با نام هر بچه پشت یه شاسی که اونم همرنگ اسم کلاسشون بود چسبونده بودن. با کارت پستال ها و تخم مرغ رنگی. به نظرم کار جالبی بود. حس بچه ها برای کمک به دیگران با فروش کارهاشون هم قشنگ بود.

دوشنبه آینده جشن سال نوی مدرسه است ، هر کلاس یه نمایش یا شعر به فارسی، انگلیسی و فرانسه قراره أجرا کنن.

هر کلاس دو تا معلم داره یکی فارسی و یکی انگلیسی. سه ساعت اول بچه ها انگلیسی دارن و بقیه ساعت فارسی. یک روز در هفته فرانسه، باله، قرآن، موسیقی ، نقاشی و شنا دارن. که هر کدوم معلم جدایی داره.

هفته گذشته اولین نماز شکر دو رکعتی بچه ها همراه مامان ها برگزار شد. خیلی دیدنی و جالب بود. در آخر هم بچه ها بعد از عکس با چادر نمازهاشون از معلم قرآن هدیه گرفتن.

ارتباط معلم ها و بچه ها با هم خیلی خوبه و بر پایه احترامه. به نظر من بچه باید احترام به دیگران و آدابی مثل درست غذا خوردن و درست صحبت کردن رو از بچگی یاد بگیره و این نکته برای من خیلی مهمه.

راستی آلیس جون مدرسه مهدوی و خرد گاهی میان پایه هم پذیرش دارن، دختر دوست من که راه رشد بود امسال برای مقطع پنجم رفت خرد باید همیشه سایتشون رو چک کنید. چند تا از دوستای دخترعموی پریان هم پارسال رفتن خارج از ایران. هر سال در بعضی مقاطع ریزش دارن.

ببخشید دیگه خسته شدم. وقت کنم دوباره میام و براتون از مهدوی می گم.

2706