2703
2553
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 468890 بازدید | 4573 پست
سلامی دوباره

در مورد دستشوءی خرد، باید بگم توی طبقه ای که ناهار خوری هست تعداد زیادی دستشوءی ایرانی و فرنگی وجود داره که هر وقت من رفتم تمیزه. البته هر روزی که شما رو به دیدن خرد دعوت کنند همه جا رو میبینید.
الی جان این جور برنامه ها بعنی چه جور برنامه هایی عریزم:))))))

سوین جان تبریککککک

همه دوستانی که اینجان، امیدوارم بهترین انتخابها رو بکنید!
می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شورا جون چه خوبه که تعداد دست شویی هاشون زیاده و تمیزه.
دست شویی های سوده کمه و هلیا همیشه از کثیفیش می ناله.میگه کف دست شویی همیشه جای کفش هست.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
2720
آلیس جان کل بچه های پیش دبستان ٧٥ تاست، ٣ تا فرنگی، ٣ تا ایرانی داره.
می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است
شورا جون می دونی خرد معمولا چقدر ریزش پایه داره؟؟؟یعنی تحت هیچ شرایطی ثبت نام میان پایه ندارند؟؟حتی ٤-٥ نفر جدید تو هر پایه؟؟؟
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
اینا ١ فرنگی و ١ ایرانی دارند.یکی از ایرانی ها برای معلم هاست.
مثلا همین بحث ساده دست شویی یه بار یه جا پیش اومده بود و یکی إظهار کرد که حالا مگه دست شویی تمیز نباشه بچه نمی تونه موفق بشه.بچه نباید سوسول باشه و این حرف ها.آی حرص می خورم اینطور موقع ها!!!!!!
2714
یا یکی از تکیه کلام های مامانایی که بچه هاشون دولتی میرن اینه که بچه که نباید پاستوریزه بزرگ بشه.بچه درس خون باشه همه جا درس خونه!!!!
غیر انتفاعی ها بچه سوسول های خوشی زیر دل شون رو زده میرن!!!!
آلیس مطمءنا ریزش داره، ولی خیلی کمه و نمیدونم چطور اون تعداد رو میگیرن. اما برای ورود به راهنماءی و دبیرستان زیاد میگیرن. شما هیچ کدوم از دور و بریاتون فرزانگان یا خرد نبوده؟ این نکته خیلی ممکنه تاثیر گذار باشه.
سلام به همگی دوستان این تاپیک
تبریک به تمامی مادرانی که دختران گلشان در مدارس مورد نظرشان قبول شده اند و آرزوی موفقیت برای تمامی بچه ها در تمامی مراحل زندگی و درسشان
آهو خانم سلام و خوشحالم که شما هم شرایطی مشابه من دارید دخترتان پیش 1 می رود و ساکن دروس هستید
مامان آدرینا فکر نکنم مشکل آدرس یا دانشجو بودن باشه چون یه مامانیم با ما دعوت شده بودن دانشجو بود و آدرس دور هم چند تا بودن
احتمالا دیگه بیشتر از سی ویکم فروردین آزمون نمی گیرن من دوستم روز پنجم یا ششم اسفند ثبت نام کرد براش آزمون سی و یک فروردین گذاشتن فکر کنم یه کم دیر اقدام کردین
سلام دوستان من امروز رعنا رو تو مهدوی ثبت نام کردم خیلی خوشحالم از این پروسه کنار رفتم برای همه شما مامانهای دلسوز دعا میکنم انتخاب های درست رو انجام بدید انشااله من هم درست انتخاب کرده باشم
2706