2726
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469464 بازدید | 4573 پست
سلام دوستان.

می بینم که بازار تحقیق و قبولی و ثبت نام داغ داغه.
امیدوارم همیشه بتونیم راهنمای خوبی برای فرزندان مون باشیم و بچه هامون همیشه موفق و پیروز باشند.
خسته نباشید مامانای فعال.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
غزالی جان شما انتظاراتت از مدرسه چیه؟؟؟سوالاتت رو بپرس تا من بهت بگم.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آلیس جون مثلا من در مورد خلاقیت پرسیدم جواب درستی ندادن انگار برنامه خاصی نداشتن گفت در قالب هنر هستش و اینکه گفت فرانسه فقط پیش دبستان و کلاس اول دارن یا موسیقی گفت فقط پایه موسیقی رو یاد می دن یعنی فقط بلز حتی فلوت هم تو برنامه نیست .

مثلا در مورد شنا می خوام بدونم چشم انداز یک سالشون چیه؟ یا در مورد ژیمناستیک ؟ گفت درس ریاضی و علوم رو یکبار هم به زبان انگلیسی تدریس می کنن . پیشرفت دختر گلتون در این زمینه ها چطور بوده؟

کیفیت غذاش چطوره؟ البته تنوعش فکر می کنم خوب باشه ولی کیفیتش چطوره؟ اعتماد به نفس بچه رو تقویت می کنن؟

مرسی که وقت می ذاری دوست خوب
2728
مامان سوین جان از مزایای سوده به نظرم من همین برخورد خوبشون و حیاط نسبتا بزرگش و امکانات ورزشی فوق العاده خوبش هست و اینکه توی هر کلاس علاوه بر معلم اصلی یک کمک مربی هم همیشه حضور داره خلاصه تئوریش خیلی خوبه نمی دونم عملیش هم به خوبی تئوری هست یانه؟؟؟
غزالی جان هنر یعنی خلاقیت.هنر با اینا تو مدرسه خوب کار میشه.ولی عالی نیست.من الان از نقاشی هایی که هلیا می کشه راضی ام.
ولی اینم بگم که هلیا از رو کتاب آموزش نقاشی یا از رو نقاشی دوستانش هم نقاشی های خوبی یاد گرفته.
کار دستی هم انجام میدن.
موسیقیش به هیییییییچ دردی نمی خوره!!!!به هیچ دردی.

فرانسوی شون تو کلاس اول معمولیه.ولی کلاس اول که بودند یکی از همکلاسی های هلیا که استعداد یاد گیری فرانسویش خیلی خوب بود رو شناسایی کردن و به خانواده گفتند و اونا هم با میل خودشون کلاس فرانسوی ثبت نامش کردن.تا اونجا که من می دونم مامانش از یاد گیری فرانسوی دخترش راضی بود.

آموزش شنا شون خیلی خوبه و علاوه بر این که یه ورزش خوبیه ،برای بچه ها نشاط و شادی میاره و روحیه بخشه.کلاس اول شون که تموم شده بود معلم اصلی شون جلسه ی آخر باهاشون رفت استخر و بچه ها کلی ذوق کرده بودند.
الانم که ألانه هلیا شنا رو خیلی دوست داره و چهارشنبه ها با ذوق بیشتری میره مدرسه.

کیفیت برنج ناهار شون خوب نیست و پارسال برنج هندی استفاده میشد.من امسال خودم ناهار میدم ببره.احتمالا امسال هم برنج هندی میدن به بچه ها.
زبان انگلیسی شون تو کلاس اول معمولی بود .چون بچه ها هنوز با هم هماهنگ نبودن و معلم شون خیلی کم سن و سال بود و توانایی کنترل کلاس رو نداشت.
ولی از کلاس دوم زبان شون خوب شد.الان هلیا تو ترانه های خارجی چندین کلمه رو می تونه تشخیص بده و معنی شون رو می دونه.ولی هنوز براش سخته که بتونه مکالمات خارج از کتاب رو به راحتی بگه.
ولی مکالمات و شعر های انگلیسی رو خیلی خوب یاد می گیره.

من تا به حال مشکلی با اعتماد به نفس هلیا نداشتم .منتها هلیا ذاتا بچه ی خجالتی ای هست.
چند هفته پیش جشن عبادت بچه های سوم بود و مجری برنامه یکی از بچه های سوم بود.به نظر من که فوق العاده مسلط و خوب برگزار کرد.
در مورد معلم هم باید بگم هم معلم سن بالا دارند و هم معلم جوان.مثلا معلم کلاس اول شون خانم سعد الدین حدود ٦٠ و خورده ای سن شون بود.فوق العاده معلم شاد و با حوصله و پر انرژی ای بود.امسال اون معلم رفته از مدرسه.

تا اونجا که می دونم معلم های کلاس اول سن شون بالاست.بهترین شون هم همون خانم سعد الدین بود که الان دیگه تو این مدرسه نیست.
می تونی در مورد معلم ها تحقیق کنی و ببینی کدوم معلم برای دختر شما خوبه.از نظر آموزشی همه در یه سطح هستند.

اینا نظر من بود.ممکنه یه مامان دیگه نظر دیگه ای راجب به این مدرسه داشته باشه.پس بیشتر تحقیق کن تا اون مدرسه ای که بیشتر با معیار های شما هماهنگه رو انتخاب کنی.
هنوزم فرصت زیاد داری دوستم.
سلام دوستان من و پدر جان امروز برای مصاحبه رفتیم مهدوی دو خانم مشاور محترم با ما مصاحبه کردن بسیار خوب و صمیمی بودن ما هم راضی بودیم سوالاتشون هم در مورد مسائل خانواده بود اینکه شخصییتش چه جوریه .خودش مستقل .ارتباتش با بجه ها.نوع مهمانی های ما و.../حالا گفتن تماس میگیریم
شیمن جون و مامانایی که مهدوی ثبت نام کردین برای شما هم اینجوری بوده ؟ یعنی با ما تماس میگیرن من شنیدم همون روزی که برای مصاحبه میرن ثبت نام میکنن ولی به ما گفت تماس میگیریم به نظرتون قبول میکنن من دوست دارم دخترم مهدوی قبول بشه.میشه هزینش رو بگین ممنون
2706