2733
2734
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469738 بازدید | 4574 پست
ولی رومینا جون خودتون ناراحت نکنید هر چی که صلاح اون درست می شه بعضی موقع ها اصرار ما مادرها اتفاقا به ضرر بچه هامو ن می شه من دوست دارم دخترم خرد قبول بشه چون فاصلش با خونمون 200 متره و من هم باردارم ودکتر به من استراحت داده برای همین دوست دارم نزدیک خونه باشه از شانسم زایمانم اواخر مهر ماه است رومینا جون دختر من اصلا لگو بازی بلد نیست یعنی فقط با لگو تست می گیرن می شه یکم من و راهنمایی کنید و شما اطلاعاتی در مورد کسی که اونجا قبول شده دارید ؟ راستی من با مشاور صحبت می کردم خیلی تعریف افتاب فذرین رو می داد می خواین برا ثبت نام اون هم اقدام کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی دورا جون انشاله که قدم نورسیده مبارک باشه تو دو صفحه قبل توضیح دادم که با بچه ها چکار کردن اینجا هم شورا جون دخترش خرد میره تو پستهای قبلی زحمت کشیده و در مورد خرد کلی توضیح داده من هم تعریف آفتاب آذرین رو شنیدم ولی چون زبان اولش فرانسه است زیاد دوست نداشتم بهشت برین هم رفتم اونجا هم به نظرم خوب بود انشاله هر چی صلاحه همون بشه
2731
من هم دخترم امسال پیش 2 میره و هم خرد و هم مهدوی پیش ثبت نام کردیم ولی مهدوی که هنوز تماس نگرفته خرد هم بعد عید بهم وقت داده. من هم 10.15 ثبت نام کردم. یه کم نگران و سردرگمم. شنیدم خرد باید پارتی داشته باشی! بازم اظلاعاتتون رو در اختیار من بذارید خیلی ممنون میشم. راستی شما راجع به مفید چی شنیدی
2738
سلام.

دوستان !پست های همه رو خوندم و احساس کردم بعضی از مامانای مهربون یه کمی کلافه و عصبی هستن.
من حس و حال همه ی شما رو درک می کنم .

بهتره لحن و کلام ملایم تری موقع صحبت کردن داشته باشیم.چون صحبت کردن ما نشان از شخصیت خود ماست.
منم وقتی برای کلاس اول أقدام می کردم استرس داشتم که بتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم.دختر منم از خرد قبول نشد.ولی من ذره ای از این مدرسه دلخور نشدم.
مطمئن باشید ملاک اصلی اونا پول و موقعیت شغلی نیست.یا حد اقل فقط پول و موقعیت شغلی پدر و مادر نیست.

اونا دنبال بچه های باهوش تر و اجتماعی تر و فرز تر هستند.
چون متقاضی شون خیلی زیاده بهترین ها رو گلچین می کنند.

قبل ها خیلی بحث ها تو تاپیک قبلی پیش اومد و بعضی از کاربران نظر خوبی رو این مدارس نداشتند.
نظر همه محترمه.

ولی بهتره همه ما بتونیم به نظرات همه احترام بذاریم.

دوستان عزیز همونطور که گفتم دختر منم از خرد قبول نشد و من أبدا ناراحت نشدم.ولی اگر قبول می شد خوشحال می شدم.
الان مطمئنم دلیل قبول نشدنش این بود که دختر من یه کم دیر می جوشه و ارتباط می گیره.
ولی نه در حدی که براش مشکل ساز باشه.

تا امروز من با هر معلمی سر و کار داشتم و از توانایی هلیا پرسیدم همگی گفتن که گیرایی خیلی خوبی داره شکر خدا.
فکر نکنم توانایی هلیا از توانایی بچه های مدارس خرد و مهدوی چیزی کم داشته باشه.
ولی هلیا هنوزم دیر جوشه و دیر تر از بعضی بچه ها ارتباط می گیره.
پس اشکال از خود هلیا بود که از خرد قبول نشد.

نکته ی دیگه این که ما مردم خودمون یه چیزی رو انقدر بزرگ می کنیم.خرد و مهدوی یا هر مدرسه ی غیر انتفاعی یا دولتی که مدارس خوبی هستنداین ما هستیم که عادت کردیم هر چیز خوبی رو بیش از حد بزرگ و مهم کنیم.

پس بهتره کمی متعادل تر فکر کنیم و یه چیز خوب رو بیش از حد بزرگ نکنیم.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
سلام دوستان، ببخشید که من نمیتونم خیلی توضیح بدم.دختر من الان پیش خردمیره و من راضیم و تنها نگرانیم فشاریه که ممکنه در سالهای آینده پیش بیاد!
رومینا جون امیدوارم بهترینها برای شما و دخترتون پیش بیاد.
دوستان اگه سوال خاصی دارین بگید من شماره تلفنم روواستون میل میکنم.
می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است
من امروز مصاحبه مهدوی بودم اول بهمون یه فرم دادن که تقریبا همون سوالات شیمن جون درش بود و باید می نوشتیم

بعد با همسرم به اتاقی رفتیم که دو تا خانوم مشاور پیش دبستانی و خود مدرسه فکر کنم دبیرستان بودن

گفتن ملاک انتخابتون چی بوده نقاط منفی و مثبت شخصیت دخترتونو بگید

در واقع در لفاف به نوعی گفتن چون تو این مدرسه از طبقات اجتماعی با وضع مالی بالا زیاد هست ممکنه مسایل فرهنگی بابت کارهای اونها مطرح بسه(منظورشون همون چشم و هم چشمی بین بچه ها بود به نوعی)اما گفتن ما سعی می کنیم به بچه ها درست زندگی کردن و درست فکر کردن رو آمووش بدیم
با اجازه صاحب تاپیک

سلام دوستان

من خیاطی میکنم و بیشتر خرده ریزای آشپزخونه میفروشم، قیمتام هم از 1000 هست تا 12000 هزار ت

کاور بالشت و تشک و تخت هم میدوزم

لطفا بیاید یه سر بزنید شاید چیزی به دردتون خورد

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=723910&PageNumber=1
2706