2737
2734
عنوان

به نظرتون وقتشه؟؟؟؟؟

17 بازدید | 18 پست
هفته سی و هفتمم،امروز لخته خون دیدم سریع اومدم بیمارستان،چون هنوز وقتش نبود بهم آمپول هیوسین و بتامتازون زدن دردامم چک میکردن منظم و زایمانی بود ولی الان بهترم گفتن اگه تا ده شب دردام شدید تر شد امشب میرم واسه زایمان وگرنه صبح ساعت ۸
عشقم همسرم،نفسم دخملم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه عزیزم واسه ماهم دعا کن
خدایا! ای که به تو بی نیاز شوند و از تو بی نیاز نباشند، به تو رو آورند و از تو رو بر نتابند، از سر شور و شوق،آهنگ تو کرده ام و با دلی مطمئن، به تو امید بسته ام تمنای من از تو هر چند زیاده باشد، در برابر غنای تو ناچیز و اندک است، که دست عطایت از هر دستی گشاده تر و برتر است...
2731
ان شاا...ک ب خوبی و راحتی زایمان کنی.
ﺷﺎﯾﺪ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﯽ‌ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﻣﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﭘﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ ﮐﻤﯽ‌ ﻧﺰﺩﯾﮑﺘﺮ ﺑﯿﺎ ﺧﺴﯿﺲ.. ﺑﻬﺮﻧﮓ ﻗﺎﺳﻤﯽ
2738
ان شاالله به سلامتی فارغ شی و زایمان راحتی داشته باشی
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
انشاالله بسلامتی زایمان کنی و نی نی خوجلتو بغل کنی عزیزم واسه ما منتظرا هم دعا کن...
خدایا خدای بزرگم همیشه شکرت امسال رو برام سال خیلی خوبی کن کمکمون کن بچه دار بشیم کمک کن شوهرمو بابا کنم سال اقدام و عمله بزار نتیجه بگیریم ♥ خدا جونم تو دلم نی نی بزار ♥
2706