2726
عنوان

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک

2389 بازدید | 441 پست
دوستان سلام-هر کی مشکل یا سوال حقوقی داره ،مطرح کنه ، جوابش با راهنمایی و کمک آقای علی شاه صاحبی وکیل پایه یک دادگستری داده میشه و اگه هم خواستین می تونین مستقیماً خودتون با ایشون تماس بگیرین./

09123461722-09198031922

دفتر :77200165
با سلام-صدای ضبط اشخاص عادی هیچ سندیتی در دادگاههای حقوقی نداشته و نمی تواند بعنوان دلیل منشآء صدور حکم قرار گیرد ، لذا انکار آن نیز تاثیری بر روند رسیدگی و اثبات ادعا یا رد دعوی خواهان ندارد./ موفق باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شوهر دوستم بیماری لاعلاج داره که دکترا ازش قطع امید کردن وزیاد نمیمونه دوستم میخاد بدونه بعد از مرگ شوهرش اموال شوهرش به پدر شوهر مادر شوهر وبرادراش میرسه یا نه دوستم فقط یک دختر داره /مهریه اش هم هفتصد سکه است که هنوز نگرفته از شوهرش چقدر از اموال پدر به تک دختر میرسه و اینکه بعد از مرگ شوهرش میتونه مهریشو اجرا بزاره تا به پدر شوهر ومادرشوهر چیزی سهم نرسه ؟
دخترم عشق منه
2728
سلام در صورت فوت همسر(زوج) ، اول بدهی ها و دیون متوفی مثل مهریه از اموالش قابل مطالبه و کسر است و بعد باقیمانده بصورت یک ششم پدر و یک ششم مادر و یک هشتم همسر(زوجه) میرسه و تتمه به فرزند دختر تعلق می گیره.
سلام مریم جون ما سال گذشته یه خونه خریدیم با پارکینگ و وقتی که خونه رو تحویل گرفتیم متوجه شدم که جلوی پارکینگ ما یه پارکینگ مزاحم هستش که البته من اصلا یه همچین چیزیو نمیدونستم که پارکینگی به اسم پارکینگ مزاحم وجود داره از بنگاه پرسیدم گفت پارکینگ شما اصلیه و اونی که جلوی پارکینگ شماست مزاحمه و هر زمان که شما خواستی بری یا بیای باید ماشینشو جابجا کنه و من وقتی که این قضیه رو فهمیدم چون که بیشتر پول رو داده بودم و از طرفی هم یکمرتبه قیمت خونه ها یه مقدار گرون شد ترسیدم و دنبال فسخ معامله نرفتم البته اصلا هم نمیدونستم راهی برای فسخ هست یا نه........بگذریم اما این آقای صاحب پارکینگ مزاحم هرازگاهی مارو اذیت میکنه میخواستم ببینم راه قانونی برای اینکه به ایشون بفهمونیم که پارکینگش مزاحمه و باید ماشینشو برداره هست یا نه در ضمن اینرو هم بگم که تو سند خونه ما قید شده پارکینگ شماره 1 حق عبور از پارکینگ مزاحم شماره 2 را دارد یعنی قشنگ تو سند عنوان شده............ببخشید طولانی شد من خیلی استرس دارم اگه تونستی دقیق بهم بگو که بهترین راه حل چیه آخه من اصلا اهل دعوا و دادوبیداد نیستم اما اونها هستن تا یه چی میشه داد و بیداد راه میندازن.......توروخدا کمکم کن خواهر مراحلو بهم توضیح بده که کار به جای باریک کشید چیکار کنم
خدای من نه آن قدر پاکم که کمکم کنی و نه آن قدر بدم که رهایم کنی میان این دو گمم !! . . . هم خود را و هم تو را آزار می دهم ! هر چه قدر تلاش کردم نتوانستم آنی باشم که تو خواستی و هرگز دوست ندارم آنی باشم که تو رهایم کنی آنقدر بی تو تنها هستم که بی تو یعنی "هـــیـــــچ " ؛ یعنی "پـــــــوچ" . . . خدایـــــــــا هــــیـــــچ وقــــــــت رهــــــایـــــم نــکــــن . . .
مریم جون من منتظر جواب هستم روزی چند بار اینجارو چک میکنم تا آنلاین بشیو جواب بدی ممنونم
خدای من نه آن قدر پاکم که کمکم کنی و نه آن قدر بدم که رهایم کنی میان این دو گمم !! . . . هم خود را و هم تو را آزار می دهم ! هر چه قدر تلاش کردم نتوانستم آنی باشم که تو خواستی و هرگز دوست ندارم آنی باشم که تو رهایم کنی آنقدر بی تو تنها هستم که بی تو یعنی "هـــیـــــچ " ؛ یعنی "پـــــــوچ" . . . خدایـــــــــا هــــیـــــچ وقــــــــت رهــــــایـــــم نــکــــن . . .
سلام گلایول جون عزیزم همونطور که خودت گفتی این موضوع تو سند هم قید شده ، برای همین شما نمی تونی به ناآگاهی خودت و یا تدلیس طرف یا بطور کلی مزاحمت همسایه دارای پارکینگ مزاحم استناد کنی و فسخ یا خسارت بخواهی اما ناگفته نماند اگر همسایه دارای حق پارکینگ مزاحم مانع ورود و خروج شما بشه ، عملش جرمه و می تونی ضمن تامین دلیل از طریق شورای حل اختلاف از جنبه کیفری در دادسرا و از جنبه حقوقی در شورای حل اختلاف شکایت کنی
سلام مریم جون ممنون عزیزم من قبل از اینکه سند بزنیم فهمیدم اما چون وضعیت قیمت خونه بهم ریخت نتو نستم معامله رو بهم بزنم چون طرف تو بنگاه قبل از اینکه مبایعه نامه بنویسیم گفت سند الان همراهم نیست و این شد که من نتونستم سندو بخونم چون به بنگاهیه اعتماد داشتم در ضمن من الان فقط میخوام بدونم در صورتی که مالک چارکینگ مزاحم خواست اذیت کنه یا ماشین بزاره جلوی ماشن ما و برای چند روز بره من بهترین کار قانونی که میتونم انجام بدم چه کاریه که زود به نتیجه برسم و این آقا هم بفهمه که نمی تونه بدون توجه به ما هر کار میخواد بکنه؟؟؟؟
به جای حق طلاق چه تعهدی میشه از شوهر گرفت که قانونی و محکمه پسند باشه
خدایا تو میدانی انچه را که من نمیدانم.در دانستن تو ارامشی است ودر ندانستن من تلاطمها خدایا تو خود با ارامشت تلاطمم را ارام ساز.....
سلام گلباران ,خانمی کار خاص دیگه ای نمیشه کرد مگر تعهد محضری بگیری که دیگه فلان خلاف مرتکب نشه یا چک و سفته و ...سندهای مالی بگیری که اینها هم هیچکدام ارزش وکالت طلاق نداره!
سلام مریم جون، ما برای تعمیرات کلی خونه مون از طریق یکی از دوستان به دفتر دکوراسیون منزل معرفی شدیم و مبلغ 5 میلیون تومان به حساب این شخص واریز کردیم، چون خیلی بد قولی کرد و ما هم عجله داشتیم گفتیم مبلغ رو برگردون خودمون تعمیرات رو انجام میدیم ولی وقتی رفتیم محل دیدیم دفتر پلپ شده به علت اشکالاتی که در مجوز داشته حالا تلفنش رو خاموش کرده و میگن رفته خارج از کشور به نظر میاد پول خیلی های دیگه رو هم برده فقط همکاراش اینجا هستن اونم اول که زنگ زدیم گفت خودش تا آخر هفته میادپول پرداخت میکنه ولی وقتی چند هفته گذشت زنگ زدیم گفت به من ربطی نداره وکلی بد و بیراه هم به ما گفت، اگه ممکنه ما رو راهنمایی کنید باید کجا مراجعه کنیم و چیکار کنیم چون حقیقتا تا به حال موردی پیش نیومده که به قانون متوسل بشیم و اصلا نمیدونیم باید کجا بریم، ممنون
مانا جون سلام اگر واقعاً شغل این آقا اجرای دکوراسیون نبوده و با به کار بردن اقدامات متقلبانه وجهی را از شما دریافت کرده و متواری شده و شهود هم دارین ، موضوع مشمول جرم تحصیل مال از طریق نامشروع (کلاهبرداری) بوده و در دادسرای حوزه وقوع جرم قابل طرح و شکایته ولی اگه عملا چنین شغلی داشته و فقط به تعهدش عمل نکرده موضوع حقوقی و تنها میشه به استناد پرینت حساب و فیش واریز وجهتون و شهادت شهود در شورای حل اختلاف حوزه طرف و یا بعنوان مجهول المکان در حوزه اقامتگاه خودتون اقامه دعوی نمائید
ممنون مریم جان، آره شغلش واقعا دکواسیون داخلیه، اگه همه طلبکارا با هم جمع بشن بهتر نیست؟؟؟؟ از هرکی میپرسم میگه چون طرف مجهول المکانه باید بری دادگستری نه شورای حل اختلاف
2706