2737
2734
سلام من پارسال عمل لازک چشم انجام دادم الان باردارم چند نفر از دوستام میگن زبیعی زایمان کنم برا چشمم ضرر داره!بنظرتون درسته؟
با شکستن پای دیگران ما بهتر راه نخواهیم رفت !با شکستن قلب دیگران ما خوشبخت تر نمی‌شویم کاش بدانیم اگر دلیل اشک کسی شویم ؛دیگر با او طرف نیستیم بلکه با خدای او طرفیم این انسان بودن است که زیباست ...!                                                                                                                               آدم ها به اندازه غم هاشون پیر میشن ن به اندازه سنشون  
منم لازیک عمل کردم دو سال بعدش طبیعی زایمان کردم مشکلی پیش نیومد،البته قبلش با دکتر چشم پزشک هماهنگ کردم
برای سلامتی امام زمان (عج) صلوات "" اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم""

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من ۴سال پیش لیزیک کردم،الانم هفته۳۳هستم،۱ماه پیش رفتم پیش همون دکتر جراح چشم،معاینه کرد. با دستگاه گفت میتونی طبیعی زایمان کنی،این بستگی به نوع قرنیت داره
عشق زندگیم...نعمت زندگیم ..آلاءی زندگیم
ممنون از راهنماییتون پس اول ی دکتر چشم پزشک برم
با شکستن پای دیگران ما بهتر راه نخواهیم رفت !با شکستن قلب دیگران ما خوشبخت تر نمی‌شویم کاش بدانیم اگر دلیل اشک کسی شویم ؛دیگر با او طرف نیستیم بلکه با خدای او طرفیم این انسان بودن است که زیباست ...!                                                                                                                               آدم ها به اندازه غم هاشون پیر میشن ن به اندازه سنشون