2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من بادکتر دخترم صحبت کردم ایشون توصیه کردن استامینوفن برای تب اگه شدید بود هر 4ساعت روز اول تکرار بشه برای درد حداقل تا 2روز هر 8ساعت استامینوفن داده بشه که من اینکارو کردم دخترم خیلی راحت بود
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
سلام مانیا خوبی؟ نی نی منم ظهری خیلی گریه میکرد و درد داشت. توی بغلت ثابت نگه دار راهش ببر شاید اروم شه. پسر من اینجوری اروم شد. درجه میذارم تب نداره ولی چشماش خیلی بی حاله. سر و کله اش داغه. بی اشتها هم شده😒
سلام هزیزم ندیدم اینجا پست گذاشتی رفتم توتاپیکت پست گذاشتم عزیزم منم قطره رودوبرابر وزنش میدم اینم خیلی بیحاله دودیقه شیر میخوره بعد میخابه الان قنداق کروم راحته و خدارو شکر تب نداره من تو هر واکسن میمیرمو زنده میشم خیلی سخته بخدا
خدا رو شکر مانیا جان که تب نداره. من پسرم هنوز تب داره و بیی حال و بی اشتهاست. هنوز بهش قطره میدم. راستی مانیا اگه اشتباه نکنم یادمه گفتی تو هم دانشجو هستی. الان درس هم میخونی؟ من که از همون هفته ی اول بعد زایمان باید درس هم می خوندم. یه امتحان اخر شهریور داشتم و فکر کن توی این اوضاع اخر ابان هم امتحان دارم.
2706