2733
2734
عنوان

برندگان آتلیه عکسباران

15 بازدید | 35 پست
با سلام کاربران عزیزی که عکسهای خود را برای چاب روی شاسی به آتلیه عکسباران ارسال کردند جهت دریافت شاسی خود آدرس سکونت خود و نام کاربری را به همراه عکس ارسال شده برای آتلیه به آدرس زیر ارسال کنند maryamnorooziyan@yahoo.com
سلام خانم تهرانی میدونم اینجا جاش نیست ولی تو رو خدا یه فکر به حال سرعت سایت کنید انصافا چند ساله دارید میگید در دست بررسی است اون کدوم بررسی که اینقدر طول میکشه واقعا این همه کاربر مشتاق و علاقه مند حیفه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سلام، مرسی خانم تهرانی کاربر مامی سا جایزشو داده من و من بجاش عکس ارسال کردم، راستی چه خبر از جوایز من جوایز نقدی کی واریز میشه؟
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بالاخره جوایز فروردین ماه محمد کیان از آتلیه حس رسید خدا رو شکر یک ساشی عکس خیلی کوچیک 15در20!!! یک تیشرت با چاپ عکسش و یک لیوان با چاپ عکس محمد کیان بچه ها واسه شمایلی که برنده فروردین بودین هم شاسی عکس همینقدر کوچیک بود؟
2738
ما واقعا تا حالا متوجه نشدیم خانم تهرانی پاسخ هیچ کامنتی رو نمیدن پس چرا انقده سوال میپرسیم
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2706