2726
عنوان

مهدکودک کرج

874 بازدید | 10 پست
سلام مهد کودک خوب توی کرج ترجیحا محدوده شاهین ویلا باغستان می شناسید که شیرخوار قبول کنه؟ ترجیحا سه ستاره باشه و تر و تمیز باشه من هیچ سایتی پیدا نکردم که مهدها رو از لحاظ ستاره دسته بندی کرده باشه می خوام صبح خیلی زود بچه رو قبول کنن
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
من محل کارم تهرانه باید بزارمش مهدبعد برم واسه همین ساعت صبح ها واسم مهمه
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
somiجان پسرم از شش ماهگی مهد رفته از اول تیرماه می ره مهد منتهی تهرانه مهدش می خوام بیارمش کرج دنبال یه مهد خوب می گردم نه کسی رو ندارم واسم نگه داره توی این مدت از مهدش ناراضی نبودم
اتفاقا تو همین سایت من یه لینگی رو دیدم که مربوط به ستاره دار بودن مهدها بود. ولی متاسفانه پیداش نمیکنم. مهد کودک شایسته تو دهقان ویلای اول خیابان نهم جزو ستاره دارهای نقره ای بود. اگر از مهد بچه ات راضی هستی، مهد رو عوض نکن.
آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....