2733
2734
خواهرم 3 قلو بارداره.می خواستم از تجربیاتتون استفاده کنم. مثلا شیشه شیر پیرکس بخریم یا طلقی؟چند سی سی؟چه مارکی؟ مینی واشر چه مارکی خوبه؟ کریر بهتره یا ساک حمل؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بهترین شیشه شیر دکتر براون هستش من مادر کر و اونت هم دارم ولی دکتر براون واقعا عالیه ضد نفخ هم هست بعد دکتر براون اونت خوبه بعدم واسه سه تا نی نی حتما نی نی لای لای و تاب برقی بگیرید با هم گریه کردن یکیشون لااقل بره تو تاب من یه دونه نینی دارم ولی نی نی لای لای خیلی به دردم خورد کریز هم از ساک حمل خیلی بهتره ولی سه تا واقعا مشکله خیلییییی هوای خواهرتو داشته باش
خدایا مواظب پسر کوچولوم باش
2731
منم دوقلو دارم ،خدا اول بهش سلامتی بده بعدم صبر انشالله ک از الان خسته نباشه.نیازی به نی نی واش نیست،لباساشون و جدا تو لباسشویی بریزه با مایع لباس کودک ،شیشه شیرم تا وقتی شما شیر میدی شیشه ای باشه تمیز تر میمونه،الانم حجم زیادی شیر نمیخورن متوسط باشه خوبه کریرم من داشتم اما استفاده نکردم،چون ادم انقد وسایل داره اونم دست و پا گیره خیلی،
2738