2703
2553
عنوان

اونایی که زایمان کردنو نکردن بیان

11 بازدید | 81 پست
من دو ماهه زایمان طبیعی فیزیولوژیک شدم خداروشکر زایمانم خوبو راحت بود قبل زایمانم فقط میگفتم طبیعی خوبه ولی حالا میگم سزارین بهتره البته هرکدومشون مزایا وزیان خودشونو دارن اونایی که زایمان نکردن اگه تو اتتخابش موندین میتونم راهنماییتون کنم
مهربانتر از بابا مهربانتر از مادر مهربانتر از آبی با تمام ماهی ها مهربانتر از گلها با دو بال پروانه مهربانتر از ابری با گیاه و با دانه مهربانتر از خورشید با گل و زمینی تو تو خدا،خدا هستی مهربانترینی تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
در مورد مامای همراه برای زایمان طبیعی یعنی بگم اگه نبود من مرده بودم در ضمن اونایی که ماما همراه نداشتن دور از جونشون ادم حسابشون نمیکردن یه سرم بهشون وصل میکردن ولشون میکردن به امان خدا
مهربانتر از بابا مهربانتر از مادر مهربانتر از آبی با تمام ماهی ها مهربانتر از گلها با دو بال پروانه مهربانتر از ابری با گیاه و با دانه مهربانتر از خورشید با گل و زمینی تو تو خدا،خدا هستی مهربانترینی تو
کلا زایمان خوب نیست. طبیعی فوق العاده درد داره سزارین هم شکمتو باز میکنن و یه عالمه بخیه میخوری. من اصلا هیچ کدومو دوست ندارم کاش میشد شوهرم به همین یه بچه قناعت کنه چون من سزارین کردم فک میکنم برا دفعه دوم بخان دوباره شکممو باز کنن حالم بد میشه
💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2714
به نظرم بستگی به شرایط بدنی هر کسی داره. من چون مادر و خواهرم تجربه خوبی از زایمانهای طبیعیشون نداشتن تصمیم گرفتم سزارین شم و راضی بودم. الان دومی رو باردارم و بازم سزارین رو انتخاب میکنم.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
زایمان طبیعی واسه بیمارستانای آشغال دولتی ایران اصلا خوب نیست از لحاظ خطر سلامتی برای مادرو بچه میگم چون رسیدگی نمیکنن اگه کلینیک خصوصی بری ۲تا ماما از اول تا آخر بالا سرت باشن و کلاسای بارداریو رفته باشی زایمان طبیعی عالیه ولی در اینصورت جون بچتو به خطر میندازی
من سزارین بودم...سوال کردم فرق طبیعی و سزارین چیه گفتن سزارین رحم حالت دختریو نگهمیداره ولی طبیعی بدلیل فشار و باز شدن از اون حالت درمیاد و برای رابطه زناشویی سزارین بهتره
2706