2733
2739
با سلام. دوستان مهدکودک خوب در قم تو محدوده زنبیل آباد که بچه زیر یکسال نگهداری کنه میشناسید؟ و اطلاع دارید از شهریه اش؟ ممنون
مامان پویا جون من یه مهد خیلی خوب میشناسم بچه ام شش ماه اونجا رفت عالی بود مربی شیرخوارش حرف نداره من برگشت تهران ولی هنوز با مربیش ارتباط داره سر زنبیل اباد کنار کوچه تالار خاطره مهد مهر مادر مدیر فوق العاده با شخصیتی داره یه مربی داره به نام خاله سارا ویکی دیگه که پسرم بعدش رفت کلاسش خاله منیره حرف نداره من رو پسرم خیلی حساسم ولی خاله منیره همه خواسته های منو جواب میداد بهترین خصوصیتی که می تونم بگم دارن صداقتشونه اگر یه روز پسرم خوب غذا نمی خورد بهم میگفتن یا مشکلی پیش می اومد یا اگر اون روز خیلی خوب بود می گفتن برو ببین خانم موسوی مدیرمهدواقعن خانم فهمیده ایه هست
در آغوشم که می گیری این قدر آرام می شوم که نفس کشیدن یادم می رود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تا ساعت سه بعد از ظهر می ذاشتم 170 می دادم به نظرم شهریه اش هم خوبه مهد سنجاقک هم هست اونجا رفتم ودیدم منوی غذای جالبی نداشت ولی میگفتن به زور همینه واجازه نمی دادن من غذا بدم خیلی کوچیک بود به نظرم جالب نیومد
در آغوشم که می گیری این قدر آرام می شوم که نفس کشیدن یادم می رود
2728

دوستان ميتونيد بريد سايت مهدكلابmahdclub

آدرس همه مهدكودكها و پيش دبستاني ها رو داره اطلاعاتشون هم بروز بود هر شماره اي من تماس گرفتم جواب دادن ولي بعضي از آدرسهاشون مثلا ش كوچه اشتباه بود.

حتي شماره هايي كه ١١٨ نداره اينجا داره

2738