2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عطرای کارخانه ریو هم خوبن ریو تو امارات پر میشه همون اسانس عطرای معروف مثل channel و ... رو از اونا میخره و به اسم ریو میفروشه که ماندگاریش عین هموناست ولی با مارک ریو قیمتاش هم مناسبه من که خیلیییی راضیم
سارا جون تو هر فصلی یه عطر خاصی مناسبه الان داریم می ریم تو باییز و باید عطر گرم بگیری عطرهای خنک اصلا تو فصل باییز ماندگاری ندارن منم شنل چنس ...ایفوریا کلوین کلین...ورساچه کریستال نویر...استیلودر لاو بهت بیشنهاد می کنم
اگر میخوای خاص باشی و باز همونم سلسه مراتب داره چقدر میخوای خاص باشی در چه نوعی خاص باشی
سلیقه ات شاید اصلا به شخصیتت نخوره؟؟
.خیلی چیزای دیگه مثلا من خودم آدم گرمی هستم وبدن گرمی دارم عطر های گرم رو هم دوست داشتم که خیلی کار اشتباهی بود و بعد فهمیدم من باید سعی کنم عطر های سرد بزنم تا یه شخصیت معتدل تری پیدا کنم.ضمنا جایی هم که میخوای عطر رو بزنی مهمه فصلش و خلاصه خیلی چیزا
ولی در کل اگر نمیخوای زیاد خرج کنی همین عطر هایییی که گفتن مال ریو رو من م تائید میکنم فقط فاز بو نداره یعنی از اول تا آخر یه بو داره و اگر زیاد نمیخوای خرج کنی و برای اسفتاده های دم دستی و سر کار خیلی خوبن چون هم بوی های عطر های معروف رو دارن هم دوام هم قیمت فوق العاده (نسبت با عطر های اصل)
ولی اگر اصل عطر رو میخوای
وبوی ckهم دوست داری حتما اینو رو تجربه کن خیلی خنک و تازه است
Aqua woman by Rochas
آکوا آرمانی
واگر هم
یه عطری میخوای هیچ کسی نزده باشه و عجیب غریب ترین عطر دنیا باشه اینا رو بخر
Alien By Thierry Mugler
Womanity by Thierry Mugler
شنل و اینا دیگه همه دارن البته خوب در اون مارک هم بهترین مادمازل شنله که هیچ مردی روو ندیدیم از این بو بدش بیاد والبته هیچ زنی هم
ولی این بالایی ها رو کمتر کسی داره و خلاصه تو مایه های خاص . ایناست البته بو کن بعد بخر مخصوصا وومنیتی رو که خیلی عجیبه وحشتناک موندگاری داره یعنی بوش همه جا رو هم بر میداره خیلی هم باید کم بزنی
عطر گرم هم سامسارا بگیر و یا سینما از ای اس ال
و تیر خلاص هم اگر میخوای بلک ارکید از تام فورد
ببین بهترین چیزی که میتونی بخری همینه فکر نکن فقط بخر
اوه همه میزارن دنبالت و تا نندازی لباستو بیرون بوش نمیره اینا که گفتم و قدر بدونا هر کدومو بخری میبینی چقدر تک میشی تججربه دو هزار وپونصد ساله دارم همینجوری میریزم در طبق اخلاص :))))))))))))))
2738
عزیزم این عطرایی که بهت میگم هم گرمن هم موندگاری بسیار بالایی دارن

cod از جورجیو آرمانی
افوریا از کلوین کلین
والنتینو
الانم بیوتی از کلوین کلین خریدم
جی اف فره هم عالیه
همینطور که دوستمون گفت عطرا رو بعد از چند دقیقه بو کن
خرید آنلاین از ALIEXPRESS و quizclothing و سایتهای خارجیhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28321
2706