2726
عنوان

مهد کودک امید فردا تو شهرک غرب رو کی میشناسه لطفا سریع جوابمو بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 24482 بازدید | 69 پست
بهر حال هر جای معروفی، که کارش خوب باشه، چند تایی مخالف هم داره دیگه ، حالا میتونه رقیب کاری باشه ، یا کسی که بچه اش به (دلیل اختلال رفتاری و پرخاشگری ) پذیرفته نشده ،،، اگه کسی وواقعا رفته جایی و خودش اونجا را نپسندیده ،باشه اینهمه تقلا نمیکنه که خودشو تبریه کنه !!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانا ی عزیز ، نوشته ها ی اینجا گاهی ضد و نقیض است و،،، دخترهای من ۴ ساله که میرند، شعبه شمال غرب تیزهوشان امیدفردا ، واقعا ۹۵ در صد از نیازهامون تو امید فردا تامین میشه ، من متخصص اطفالم و حدود یک سالی میشه که در مورد تغذیه و تهیه غذا ی مناسب رشد کودک بصورت افتخاری بهشون مشاوره میدم . یکی از امتیازات امیدفردا اینه که بچه هایی رو که پرخاشگرند یا برای سایر بچه ها بد اموزی دارند جواب میکنند و قبول نمیکنند ، منم مثل مامان رونیکا ، سپیده جان ، سارا جان ، خانم صمیمی ، مامان آرتین و،،، همه اونایی که توپستهای قبلی رضایتشون رو اعلام کردند ، رضایتمندی خودم را اغلام میکنم و به همه اونایی که دنبال مهد برای بچه هستند توضیه میکنم خودشون برند یکی از شعبات نزدیک به خودشون رو ببینند . اگه دوست دارید عکس های موارد اموزشی و ساختمون و کلاسها و حیاط و عکس دختر های منو تو سایت تیزهوشان ببینید . شنیدن کی بود مانند دیدن تقدیم به دوستانیکه سایت تیزهوشان ( واحد کودکان) را میخواستند با فیلتر ش کن https://www.facebook.com/omidfarda1375
سلام سارای عزیز من در یکی از معروفترین مدارس تهران کار میکنم ( اسمش رو نمی نویسم که تبلیغ نشه ) که در ایران جزو مدارس برتر هستش چندین شعبه هم داریم و نفرات برتر کنکور همیشه از مدارس ما بودن و هر سال تعداد زیادی دانش آموز در مراکز ما پیش ثبت نام می کنند که به خاطر ظرفیت کمی که داریم به بیشترشون حتی نمی تونیم وقت مصاحبه بدیم ولی نکته اینجاست که ما بعد از این که از دانش آموز و والدینش آزمون میگیریم و قبول شدند ، آمار میگیریم که ثبت نام کردن یا نه اگر ثبت نام نکردن بهشون زنگ میزنیم دلیل ثبت نام نکردنشون رو می پرسیم بخاطر اینکه اشکال کارمون رو بفهمیم که اگر میتونیم حلش کنیم خیلی ها از فضای ما ایراد میگیرن بعضی ها هم از مکان ما بخاطر ترافیک و ... ایراد میگیرن ولی ما ناراحت نمیشیم به نظر ما مراکز آموزشی باید انتقاد پذیر باشن ما دعوایی با هم نداریم ما یک جورایی با هم همکار حساب میشیم هممون خدمتگذار این بچه ها هستیم من چندین مهدکودک رو دیدم یکی هم مهد کودک شما و نظرم رو راجع به همه مهدکودک هایی که دیدم نوشتم ما برای مصاحبه هم مهد کودک شما اومدیم ما خودمون دخترمون رو ثبت نام نکردیم نه اینکه شما بخاطر پرخاشگری ثبت نام نکنید ولی الان خیلی خوشحالم و خدا رو شکر میکنم که اونجا ثبت نامش نکردم .
2728
مامان ساتیار از اینکه ما را به امیدفردا معرفی کردید ازتون ممنونم و برای ساتیار جون موفقیت آرزو میکنم . متن از مامان سامیار : اماااااااااا امروز اخرین روز حضور ساتیار توی مهد امید فردا هستش ... راستش این روزا که زمان ثبت نام تابستونی بچه هاست چند تا میل و چند تا پیغام در مورد "مهد امید فردا "در یافت کردم و یاد روزایی افتادم که از این مهد به اون مهد دنبال مهد مناسب بودم به خاطر همین خواستم چند سطری در مورد تجربه شخصی خودم در مورد این مهد بنویسم که شاید بتونه کمکی به دوستان عزیزم بکنهساتیار تقریبا ۳ ساله که توی مهد امید فردا روزهاشو سپری کرده ...روزای اول خوب تجربه خیلی خوبی واسه هیچ مادری نیست که از وابستگی های خودش و بچش صرف نظر کنه و کودک دلبندشو به مهد بفرسته امااا مهد سر فصل جدیدی توی زندگی مادر و کودک هستشبازی با همسن و سالها ، یادگیری مطالبی که واقعا بچه ها از پدر و مادر خودشون نمی پذیرن ، یاد گرفتن نوبت ،مورد توجه قرار گرفتن به اندازه ! تقسیم خوراکی و اسباب بازی ....و خیلی چیزای دیگه که با توجه به دنیای این روزهای خانواده ها و تک فرزندی برای هر بچه ای لازم و واجبه ......من به شخصه تجربه خوبی از مهد فرستادن ساتیار داشتم . امید فردا روی زبان خیلی تاکید داره و انصافا مکالمه رو خیلی خوب با بچه ها کار می کنه ....نقاشی ، سفال ، آزمایشگاههای مختلف مثل زیست که امروز دارن و اگه پرنده خونگی داشته باشن امروز با خودشون می برن ، توی تابستونا آب بازی توی حیاط مهد ، جشنای مختلف مثل هالووین ، کریسمس ، جشن یلدا ، جشن نوروز ....عکاسی از بچه ها توی روزای خاص ، هفته ای یک روز موسیقی ، تولد ، زبان ،بازی های گروهی ، نمایش عروسکی برای اموزش مطالب مهم و غیره .... داره ..البته کلاسای کاراته ، باله ، شطرنج ...با هزینه جداگونه داره ... تو روزای اولیه ورود بچه ها به مهد خیلی همکاری خوبی دارن و همه روزه سی دی فعالیت های اون روزو برای مادر می فرستند که باعث دلگرمی خانواده تو روزهای بدو ورود می شه ...برخورد مربیان خیلی خوبه ....هر کلاس تقریبا ۱۰ الی ۱۵ کودک داره و دو مربی ....یه مربی مخصوص تحویل بچه ها از دم ماشین و کارای مربوط به استفاده از سرویس بهداشتی هستشو اما معایبش برنامه های بیرون از مهد کم ، فضای کوچک ، ....هستش ...به طور کلی به عنوان مادری که پسرمو ۳ سال توی امید فردا گذاشتم از این مهد راضی هستم ..پسرم هر روز با رضایت می ره و حتی بعضی وقتا گله می کنه که چرا زود اومدی دنبال من و همین برای من کافی .....به طور کلی انتخاب مهد کودک به نظر من یه موضوع کاملا شخصی که از فردی به فرد دیگه کاملا فرق می کنه ...از نظر من معیارهای انتخاب مهد کودک هر فردی متفاوته ...ولی چیزهایی که به صورت کلی مشترکه رو سعی کردم توی این پست بنویسم ، در هر صورت اگه کسی سوال داشته باشه چون دسترسی به ایمیل ندارم توی همین جا جوابشو می دمالبته می تونید فعالیتهای پارسال امید فردا رو توی فیس بوک به ادرس www.facebook .com/omidfara1375 ببینید.از ۴ تیر ماه کلاسای تابستونی مدرسه "مهر ایلیا" شروع می شه و اولین روز بچه ها می رن باشگاه ****** و فوتبال و شنا دارن .... واقعا مثل روزای اول مهد استرس دارم ...نمی دونم امیدوارم ۴ ۵ سال دیگه بیام از تجربیات خوبم در مورد مدرسه براتون بنویسم، راستش یه کم دلم می سوزه که ساتیار پیش دبستانی توی امید فردا نمی گذرونه اخه تازه زبانش راه افتاده بود و کلی انگلیسی یادگرفته بود و الان می ترسم با رفتنش به مدرسه افت کنه ...هر چند مهر ایلیا هم روی زبانش تاکید داره و زیر نظر مجموعه اریانپور ولی به هر حال فقط دو روز توی هفته زبان دارن .
سلام من پسرم مهد امید فردا میرفت به نظر من مهدکودکی افتضاح تر از این مهد در تهران که هیچ ، در ایران وجود نداره .من بخاطر این چند وقتی که پسرم رو این مهد فرستادم عذاب وجدان دارم . یک مدیر بی ادب و از خود راضی داره که هیچ وقت نمی تونی ببینیش هیچوقت وقت نداره یه خانمی بدتر از خودش به اسم رویا پایین می شینه که هم بد اخلاقه هم بی ادب و پر رو . همه بچه ها ازش میترسن. از لحاظ آموزشی که واقعا" بهترین روزهای یادگیری پسرم تباه شد از لحاظ غذا که بچه ها همه میگن غذامون گوشت نداره پلو و ماست و سوپ میده بعضی روزها خوراک لوبیا میده به بچه ها نون میده بزنن تو آبش بخورن بعضی روزا هم آش میده یا ساندویچ سوسیس به نظر شما بچه هایی که تو سن رشد هستن با خوراک لوبیا و آش سیر میشن یا سوسیس غذای خوبیه؟! تو هیچ ساعتی اجازه بازدید از کلاس یا مهد رو ندارید صبح جلوی در بچه رو تحویل میگیرن یعنی تو خیابون بعد از ظهر هم ساعت 3 به بعد تو همون خیابون تحویل میدن معلم هاشون هم خشن هستن دایما بچه ها تنبیه میشن حتی پسر من چند بار گفت تیچرم منو زده دردم اومده گریه کردم بهشون که گفتم گفتن بچه دروغ میگه امکان نداره، هر شکایتی که بکنی میگن بچه و مادر دروغ میگه یکی نیست بگه بچه های ما از صبح تا بعد از ظهر پیش شما هستن یعنی شما بچه دروغگو تربیت کردید؟! دوربین مدار بسته هم بهت اصلا نشون نمیدن بعضی وقت ها یه سی دی بهتون میدن که اصلا واقعی نیست مثلا سر کلاس 5 تا بچه هست دارن بازی میکنن که مثلا کلاس های ما خلوته و همه چی خوبه از لحاظ دستشویی که بچه ها میگن پی پی ممنوعه از ساعتی به بعدم که بچه ها میگن( دینا) جون( فکر کنم) دستشویی رو شسته گفته هیچ کس نباید بره چند بار پسر من با شورت کثیف اومده بهش میگم چرا میگه کسی نیومد منو بشوره چند بار میگفت جیشم داشت میریخت نمی تونستم دکمه شلوارمو باز کنم گریه کردم( دلم برای پسرم کباب شد) یا اینکه نظارتی برای دستشویی بچه ها وجود نداره ولی از حق نگذریم زری جون و عاطفه جون واقعا" عالی هستن پسر من اونا رو هنوز هم خیلی دوست داره تیچر های 2 تا 3 سال بودن واقعا" دلسوز و مهربون بودن من اینجا از اونها واقعا تشکر میکنم .
سلام من پسرم مهد امید فردا میرفت به نظر من مهدکودکی افتضاح تر از این مهد در تهران که هیچ ، در ایران وجود نداره .من بخاطر این چند وقتی که پسرم رو این مهد فرستادم عذاب وجدان دارم . یک مدیر بی ادب و از خود راضی داره که هیچ وقت نمی تونی ببینیش هیچوقت وقت نداره یه خانمی بدتر از خودش به اسم رویا پایین می شینه که هم بد اخلاقه هم بی ادب و پر رو . همه بچه ها ازش میترسن. از لحاظ آموزشی که واقعا" بهترین روزهای یادگیری پسرم تباه شد از لحاظ غذا که بچه ها همه میگن غذامون گوشت نداره پلو و ماست و سوپ میده بعضی روزها خوراک لوبیا میده به بچه ها نون میده بزنن تو آبش بخورن بعضی روزا هم آش میده یا ساندویچ سوسیس به نظر شما بچه هایی که تو سن رشد هستن با خوراک لوبیا و آش سیر میشن یا سوسیس غذای خوبیه؟! تو هیچ ساعتی اجازه بازدید از کلاس یا مهد رو ندارید صبح جلوی در بچه رو تحویل میگیرن یعنی تو خیابون بعد از ظهر هم ساعت 3 به بعد تو همون خیابون تحویل میدن معلم هاشون هم خشن هستن دایما بچه ها تنبیه میشن حتی پسر من چند بار گفت تیچرم منو زده دردم اومده گریه کردم بهشون که گفتم گفتن بچه دروغ میگه امکان نداره، هر شکایتی که بکنی میگن بچه و مادر دروغ میگه یکی نیست بگه بچه های ما از صبح تا بعد از ظهر پیش شما هستن یعنی شما بچه دروغگو تربیت کردید؟! دوربین مدار بسته هم بهت اصلا نشون نمیدن بعضی وقت ها یه سی دی بهتون میدن که اصلا واقعی نیست مثلا سر کلاس 5 تا بچه هست دارن بازی میکنن که مثلا کلاس های ما خلوته و همه چی خوبه از لحاظ دستشویی که بچه ها میگن پی پی ممنوعه از ساعتی به بعدم که بچه ها میگن( دینا) جون( فکر کنم) دستشویی رو شسته گفته هیچ کس نباید بره چند بار پسر من با شورت کثیف اومده بهش میگم چرا میگه کسی نیومد منو بشوره چند بار میگفت جیشم داشت میریخت نمی تونستم دکمه شلوارمو باز کنم گریه کردم( دلم برای پسرم کباب شد) یا اینکه نظارتی برای دستشویی بچه ها وجود نداره ولی از حق نگذریم زری جون و عاطفه جون واقعا" عالی هستن پسر من اونا رو هنوز هم خیلی دوست داره تیچر های 2 تا 3 سال بودن واقعا" دلسوز و مهربون بودن من اینجا از اونها واقعا تشکر میکنم .
خانم فریبا (مادر ارمیا) سه سالی که کودکتان در امید فردا بودند، شما در همین سایت مدام اظهار رضایت می کردید و حالا که امید فردا به خواسته ما(والدین) از پذیرش کودک شما خودداری کرده اینهمه بدگویی میکنید، اصرار شمابرای بر پذیرش کودکتان در امید فردا به دلایل زیر پذیرفته نشد، پس بجای این رفتار> مشکلات رفتار کودکتان را برطرف کنید .. ( ارمیا مدام بچه های مارا می زد (حتی تو پارک در حضور خودتون) حرفهای بد به بچه ها می گفت کتاب بچه من و ..... را پاره می کرد. نفرمایید حاصل تربیت مهد است، <<اولین و موثرترین آموزگار کودک پدر و مادر هستند>> . چرا بچه من و بقیه که سالهاست تو امید فردا هستند این رفتارها را نمیکنند. ضمنا" ما هر وقت بین ساعت 7 صبح تا 4 عصر رفتیم ، کل ساختمان و کلاسها را از دوربین مدار بسته داخل سالن پذیرش قابل رویت است . و من یکماه اول تا بچه‌ام عادت کنه ، نشسته بودم و از دوربین تمام مدت کلاسها را را میدیم. هر دفعه هم که خواستم از غذا، فیلم و عکس گرفتند و برام وایبر کردند و . … حتماً شما ساعت ۵ یا ۶ می‌رفتید میخواستید که ساعت پایان کاری و نظافت بوده و کسی را تو راه نمیدادند . ..... باید گفت دقیقاً از اوایل خرداد که امیدفردا قبول نکرد کودکتان به ((جهت اختلال رفتار)) از خرداد۹۴ پذیرش نشد ، شما دقیقا" از بعد از خرداد جبهه مغرضانه گرفتید تا با این کار نپذیرفتن کودکتان را تلافی کنید. ه خودتون بیایید. مگه میشه یه کسی که ادعای مادری میکنه ۲ یا ۳ سال بچه‌اش رو بفرسته جاییکه کمترین آگاهی از اونجا نداشته باشه . و تازه تعریف هم بکنه . (فایل صوتی همسرتون که که میگویند ما همه جا رو گشتیم و امیدفردا را بعنوان بهترین انتخاب کردیم و اصرار میکنه که من و خانم(خانم فریبا) می اییم برای عذر خواهی ولی مدیر امیدفردا قبول نمیکنه پسرتون را ثبت نام کنند ، تو وایبر برای همه ما ارسال شده و ...
سلام سارای عزیز من که میدونم شما از پرسنل مهد هستید و مادر بچه ای نیستید و گرنه میشه بگید اسم فرزند شما چیه که تو پارک جلوی من از پسر من کتک خورده و من ندیدم؟!!!!! پسر من الان مدرسه داره میره یکی از مدارس معروف تهران و کلاس موسیقی آموزشگاه پارس میره معروف ترین آموزشگاه موسیقی تهران ولی در هیچ کجا ما مشکلی نداشتیم به نظر شما اگر مهد امید فردا ما رو پذیرش نکرده بود اونم بخاطر پرخاشگری ما میرفتیم شکایت کنیم ؟؟؟!!! ارمیا توسط سمیه جون تنبیه بدنی شده و ما فیلم اون تاریخ رو میخواهیم و شکایت هم کردیم میتونید برید کلانتری شهرک غرب و دادسرای شعبه 11 سعادت آباد سوال کنید هنوز مهد cd به کلانتری تحویل نداده مگه نمیگه ما دروغ میگیم پس چرا سی دی رو تحویل نمیده ؟!!! اگر امکانش هست فایل صوتی که مهد براتون فرستاده برای منم بفرستید منم صدای خودم و همسرم رو بشنوم خواهشا" من هنوز هم از عاطفه جون و زری جون تشکر میکنم واقعا" در حق فرزند من کوتاهی نکردند
لام من پسرم مهد امید فردا میرفت به نظر من مهدکودکی افتضاح تر از این مهد در تهران که هیچ ، در ایران وجود نداره .من بخاطر این چند وقتی که پسرم رو این مهد فرستادم عذاب وجدان دارم . یک مدیر بی ادب و از خود راضی داره که هیچ وقت نمی تونی ببینیش هیچوقت وقت نداره یه خانمی بدتر از خودش به اسم رویا پایین می شینه که هم بد اخلاقه هم بی ادب و پر رو . همه بچه ها ازش میترسن. از لحاظ آموزشی که واقعا" بهترین روزهای یادگیری پسرم تباه شد از لحاظ غذا که بچه ها همه میگن غذامون گوشت نداره پلو و ماست و سوپ میده بعضی روزها خوراک لوبیا میده به بچه ها نون میده بزنن تو آبش بخورن بعضی روزا هم آش میده یا ساندویچ سوسیس به نظر شما بچه هایی که تو سن رشد هستن با خوراک لوبیا و آش سیر میشن یا سوسیس غذای خوبیه؟! تو هیچ ساعتی اجازه بازدید از کلاس یا مهد رو ندارید صبح جلوی در بچه رو تحویل میگیرن یعنی تو خیابون بعد از ظهر هم ساعت 3 به بعد تو همون خیابون تحویل میدن معلم هاشون هم خشن هستن دایما بچه ها تنبیه میشن حتی پسر من چند بار گفت تیچرم منو زده دردم اومده گریه کردم بهشون که گفتم گفتن بچه دروغ میگه امکان نداره، هر شکایتی که بکنی میگن بچه و مادر دروغ میگه یکی نیست بگه بچه های ما از صبح تا بعد از ظهر پیش شما هستن یعنی شما بچه دروغگو تربیت کردید؟! دوربین مدار بسته هم بهت اصلا نشون نمیدن بعضی وقت ها یه سی دی بهتون میدن که اصلا واقعی نیست مثلا سر کلاس 5 تا بچه هست دارن بازی میکنن که مثلا کلاس های ما خلوته و همه چی خوبه از لحاظ دستشویی که بچه ها میگن پی پی ممنوعه از ساعتی به بعدم که بچه ها میگن( دینا) جون( فکر کنم) دستشویی رو شسته گفته هیچ کس نباید بره چند بار پسر من با شورت کثیف اومده بهش میگم چرا میگه کسی نیومد منو بشوره چند بار میگفت جیشم داشت میریخت نمی تونستم دکمه شلوارمو باز کنم گریه کردم( دلم برای پسرم کباب شد) یا اینکه نظارتی برای دستشویی بچه ها وجود نداره ولی از حق نگذریم زری جون و عاطفه جون واقعا" عالی هستن پسر من اونا رو هنوز هم خیلی دوست داره تیچر های 2 تا 3 سال بودن واقعا" دلسوز و مهربون بودن من اینجا از اونها واقعا تشکر میکنم .
سلام دوستان ،. درسته ، پسر خانم فریبا خرداد ۹۴ از امیدفردا اخراج شده و ما هم شاهد سوی رفتار پسرشان و همینطور همسرشان بودیم ، و نوشته های ایشون بدلیل ناراحتی طرد شدن فرزندشون است و واقعیت چیز دیگری است .حرفاشون توهین به شعور ادما ، چون از ۷ صبح تا ۴ عصر رفت و امد والدین به امیدفردا با استقبال ، گرمی هم انجام می شه . ۲. تو همه شعبات یک تلویزیون تو سالن پذیرش هست که همه کلاسها و راهرو ها را انلاین نشون میده و قانونشون اینه که ۳ روز مادر تو مهد باشه و من تمام مدت از مانیتور فرزندم را میدیم ، و دو ظهر بوی عطر غذاشون تو محیط پیچیده بود و … بچه من که خیلی خوش غذا نبود الان مشکلم برطرف شده … برخورد پرسنل خیلی دلسوزانه و محترمانه است . انتظار اینو دارم که خانم فریبا به منم مثل بقیه توهین و تهمت بزنه ، اما حق رو باید گفت ، ضمنا من متخصص اطفالم و چند ماهی است که بصورت افتخاری در مورد تغذیهمناسب رشد کودک به امیدفردا مشاوره میدم و خیلی هم استقبال میکنند و چیزی کم نمیگزارند ، 1394 کسی که ۲ یا ۳ سال برای بچه خودتون نتونستید بر اساس اگاهی تصمیم درست بگیرید ،، ما چطوری رو حرفای شما حساب کنیم که با واقعیتی که هر روز میبینیم متفاوت است ؟؟؟؟!!!!! حتما ۲ سال دیگه هم همین حرفا برعلیه مدرسه ای هست که الان انتخاب شده
سلام ، منم عزیزمو میفرستم شعبه ۵ تیزهوشان امید فردا) سارا جان ، پانته آ حان .مامان نازنین آرین . غزال عزیز و همه دوستانیکه دلبنداون میرند تیزهوشان امیدفردا ، من هم مثل شما خیلی از اینکه دلبندمو تو امیدفردا ثبت نام کردم خوشحالم ، تو این ۸ ماه گذشته که میره امیدفردا خیلی احساس امنیت میکنم ... مزیت های امیدفردا نسبت به مهدی که قبلا میرفت خیلی زیاد هست که دوستای گلم تو پستای قبلی نوشتندو معرف من غزال جون بود ، مهمترین امتیاز امیدفردا اینکه >>>بچه هایی را که سوی رفتار دارند و موجب اذیت آزار سایر بچه ها میشن را نمیپذیرند و یا جواب میکنند . اشکال امیدفردا >>> کمی لیست انتظارشون طولانی و من تو جلسه مصاحبه این اعتراضمو به مدیرشون ( خانم دکتر با شخصیت و مهربون ) گفتم ، ولی الان که مدتی گذشته فکر میکنم اون یکسال انتظار ارزش اینو داشت که تو این سالهای مهم زنگی فرزندم ، انقدر تحولات مثبت بوجود بیاد ، تصمیم دارم همینکه بچه دومم بدنیا آمداسمشو تو لیست انتظارشون بنویسم که طمین باشم دو سالگی میتونم بفرستمش امیدفردا . تا خدا چی بخواد. امتیازات امیدفردا >>را از نوشته غزال که شبیه نظر خودمه که تو پستهای سارا هست از بهترین مزایای امید فردا اینه که صفحه قیس بوک شون هر روز عکس و فیلم بچه ها رو به روز میگزارند. واحد کودکان) را میخواستند با فیلتر ش کن https://www.facebook.com/omidfarda1375
من نوشته های صادقانه خانم سارا را تکرا ر میکنم ، و امیدفردا را با شناخت و اگاهی انتخاب کردم که نیمی از عمر دلبندم به دست اون معلمای نازنین ، مخصوصا سمیه مهربون سپردم . ووظیفه ام میدونم که جاییکه بچه ام را سپردم حمایت کنم. SARA پست ها : 85 عضویت:1392/8/11 0 خانم فریبا ، کمی به حرفاتون فکر کنید ، مگه میشه کلانتری که یک قوه اجرایی هست ، چیزی از جایی بخواد و اونجا ارایه نده ,,,, شما مثل اینکه کلا برای همه جا حتی کلانتری حرف درست میکنید،!!!!!! البته میدونم که امیدفردا علیه رفتار خانواده شما شکایت کرده و حکم قاضی مبنی بر جلب آقای حمی…. بدلیل مزاحمت برای ما وایبر شده .پرونده در کلانتری ۱۳۴ تشکیل و بازپرس دادسرای سعادت آباد مهر و امضا شده مبنی بر جلب تحت حفظ .... و نامه اش در جلسه اولیا و مربیان مطرح شد و ... اگه لزم میدونید بقیه مطالب را هم البته با اجازه مدیریت براتون همینجا بنویسم . خانم عزیز ادعا و ناسپاسی کردن که کاری نداره ، ولی حداقل بدونید ما هم سواد داریم و روند قانونی از تشکیل پرونده تا ،،، را میدونیم ... بچه منهم مثل بچه سارا و سپیده و بقیه مدام از پسر شما شاکی بود . مهمترین امتیاز امیدفردا اینکه >>>بچه هایی را که سوی رفتار دارند و موجب اذیت آزار سایر بچه ها میشن را نمیپذیرند و یا جواب میکنند . شما وقتی در مورد خودتون اینطور مینویسید : دهن ما رو ببنده ... دیگه انتظاری نیست.
شما هم مثل اینکه از هیچ چیزی سر در نمیارید ؟!!! وقتی شکایتی انجام میشه دادسرا نامه میفرسته که 3 روز مهلت میده طرف بره خودش رو معرفی کنه بعد اگر طرف نرفت حکم جلب صادر میشه ما نه تنها نامه ای ندیدیم بلکه شوهر من سر جاشه هیچ اتفاقی هم نیفتاده اتفاقا" ما خیلی خوشحال میشیم امید فردا بره از ما شکایت کنه ما هم می فهمیم که یک موسسه هوش و استعداد یابی با چه مجوزی بچه از صبح تا بعد از ظهر نگه میداره مگه مهد کودکه ؟!!!!!! خانم محترم اگه نمیدونید بدونید که اگر امید فردا نامه شکایت از ما رو برای شما وایبر کرده باشه ما میتونیم بریم ادعای حیثیت کنیم البته اگر شکایتی وجود داشته باشه!!!!!!
1394/6/5 - 12:30 صبح بازم سلام حالا که مهراد خوابیده ، شوهری هم شیفت بیمارستانه ، بقیه تجربه پسرم از مهد کودک شو براتون مینویسم. آره میگفتم ،نفر قبل از ما که از دفتر خانم دکترشون در اومده بودند و بچه شونم بغلشون بود ، مثل اینکه ثبت نامش نکرده بودند و کمی ناراحت بودند و میگفتند چرا زودتر به ما نگفتید ما چند ماه تو لیست انتظار بودیم و،،،، ما که رفتیم تو من همین رو گفتم ،که اگه قرار ما رو هم رد کنید الان بگید ، خانم دکتر گفت باید با هم صحبت کنیم و ضمنا رفتار کودکتون رو منتور کنم بعد بهتون بگم و بعد با روی خوشی گفت : ما امید مون این که کودکتون و همه بچه های متقاضی رو قبول کنیم ، و میدونم احتمال داره که اگه بچه ای را بدلیل انزوا یا پرخاشگری ویا،،، قبول نکینم والدینشون ناراحت میشند ،و احتمال داره بد هم بگند و علیه ما شایعه سازی هم بکنند و،،، ولی ما هم مطابق استانداردهای خودمون پذیرش میکنیم ،،، بهرحا ما اوکی را گرفتیم و اومدیم بیرون ، مهراد خوشحال و خندان کنار بچه ها بود و بازی میکرد ، و من منتظر بودم ببینم شوهری چکار میکنه ، تا اینجا من تنهایی همه کارهای مهدش را کرده بودم و تازه تو دفتر امیدفردا و بعد از مصاحبه بود که بنظر می امد که شوهری متقاعد شده که مهد برای مهراد بهترین گزینه است ، رفتیم پذیرش بگیریم ، خانمی اومد جلر و برگه های ثبت نام را خیلی با احترام به ما داد و راهنمایی مون کرد ، از اینجا به بعد بود که شوهری مشتاقانه امور را پیگیری میکرد ، منم خوشحا خودمو کنار کشیدم ، بعد که با شوهری صحبت میکردیم ، گفت : من اصلا فکر نمیکردم تو ایران این کسی اینقدر نسبت به همه مسایل کودک اگاهانه و تخصصی برخود بشه و تصورم از مهد چیز دیگری بود ، ته دلم خیلی از انتخابم تا این مرحله خوشحال بودم که امیدفردا تونسته بود نظر همسرم را جلب کنه و مسولیت انتخاب را بین ما تقسیم کنه ،،، بهر حال ما اون روز ثبت نام کردیم و قرار شد تلفنی به ما اعلام کنند که از کی میتونم مهراد را ببرم ،،،وای خدا ،،،مهراد من تو تیزهوشان قبول شده بود،،، چه خوب و عالی... راستی تا کید کرده بودند که باید ۳ روز تا یک هفته اول من اونجا باشم . که منم باید اینو با محل کارم تنظیم میکردم ،،، ما رفتیم و منتظر تلفن امیدفردا بودیم و همون کارهایی که خانم دکتر توصیه کرده بود برای مهراد انجام میدادیم ، هر روز چند بار فیلمهای کلاسا شون رو که از توفیسبوکشون برای مهراد باز میکردم و مهراد ذوق میکرد، ما منتظر خبر از امیدفردا بودیم. ببخشید که خوابم گرفته سعی میکنم بقیه رو فردا براتون بنویسم ، شب خوش
2706