2733
2734
عنوان

چه چیزایی نی نی ها رو خوشحال می کنه؟

5102 بازدید | 277 پست
داشتم راجع به خریدن کادو برای خواهرزاده هام فکر می کردم گفتم یه بحثی رو اینجا بهش بپردازیم. به نظرتون چیزی که برای بچه ها میخریم باید چه ویژگی هایی داشته باشه
بچه ها از عروسک خوششون میاد دخترا از وسایل ارایش کودکانه خوششون میاد پسرا از ماشین و هفتیر خوششون میاد . کلا هرچیزی که کادو باشه و کادوپیچ باشه قشسنگه
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایدنامآنلاین پست ها : 5915 عضویت:1391/12/19 1394/7/28 - 11:35 صبحگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیمارسال ایمیل بچه ها از عروسک خوششون میاد دخترا از وسایل ارایش کودکانه خوششون میاد پسرا از ماشین و هفتیر خوششون میاد . کلا هرچیزی که کادو باشه و کادوپیچ باشه قشسنگه __________________________________ چه نکته ی خوبی رو گفتی ایدنام جون پس کادو کردن اون مورد هم خیلی مهمه
مثلا یه سال داداشم برای خواهرزاده ام که 6-7 سالش شده بود یه آلبوم با طرح سیندرلا و سفیدبرفی خریده بود وای از ذوق داشت پس میفتاد
2738
اول از همه چیزی باید باشه که مناسب سن باشه بعد بچه بهش علاقه و نیاز داشته باشه همون طور که دوستان گفتن کادپیچی خیلی مهمه و تو مدلای پیچیدن مدل شکلاتو بچه ها خیلی دوست دارن واسه سنای پایینتر کادو هرچی رنگارنگ تر باشه جذاب تره
پفک نمکیآنلاین پست ها : 11450 عضویت:1392/11/2 1394/7/28 - 11:40 صبحگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیموبلاگارسال ایمیل اول از همه چیزی باید باشه که مناسب سن باشه بعد بچه بهش علاقه و نیاز داشته باشه همون طور که دوستان گفتن کادپیچی خیلی مهمه و تو مدلای پیچیدن مدل شکلاتو بچه ها خیلی دوست دارن واسه سنای پایینتر کادو هرچی رنگارنگ تر باشه جذاب تره ___________________________________ همین الان می خواستم بگم کادو باید مناسب سن باشه دقیقا قبول دارم حرفتو پفک جون
2706