2703
2553
سلام .بچه ها دختر 9/5 ماهه من خیلی تنبله تازه 2 تا دندون داره ،چهار دست و پا هم نمیره .فقط غلط می زنه . بای بای نمی کنه ،بعضی بچه ها را دیدم حتی تو این سن با کمک وسایل می ایستند. برای دخترم نگران ؟ به نظرتون باهاش چه کارهایی انجام بدم چه بازی کنم تا از تنبلی در بیاد . چه بازیهایی باهاش بکنم . راستی خودشم ریزه های غذا را بر نمیداره بخوره .باید بذارم دهنش تورا خدا کمک کنید . نگرانم .دکتر بردمش میگه طبیعیه فقط تنبله .شما بگید چکار کنم.مرسی
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .
حتما تپله
مطمئن باش طبیعیه یه خانمی رو می شناسم که دختر 16 ماهگی راه رفت اونم خیلی نگران بود
پسر منم 2 روز دیگه میره تو 9 ماه به کم اشیاء میایسته ولی هنوز بای بای نمیکنه دو تادندون پایین بالایی هم تازه دیروز در اومد وزنش یکم پایینه 8200 من فکر میکنم به خاطر وزن کمشه که اینقدر فرزه خیلی نگران وزنشم اصلا آروم و قرار نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوستان گلم تو را خدا فقط نبینید اگه تجربه ای دارید کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گریهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
هههههههههههههه

نازی...

دختر منم دقیقا مثل دختر شما بود

میدونی کی راه افتاد؟؟؟؟؟؟

16 ماهش بود... وقتی که همه بچه ها بدو بدو میکنن تازه دختر من با کلی تمرین راه افتاد...

دختر من بخاطر تپلیش بود...
خیلی دیر هم به چهار دست و پا افتاد...

همش طبیعیه... فقط اینجور بچه ها تنبلن...

ولی الان 2.5 سالشه نسبت به هوش و یادگیری از همسن های خودش خیلی بیشتره....

نگران نباش... گرچه خودم هم مثل شما همش نگران بودم ((:
2714
اصلاً نگران نباش پسر من یک سال و دو هفته اش است و فقط در روروئک راه می‌ره تازه دو هفته است چهاردست و پا یاد گرفته و تازه دستش را به میز می گیره و بلند می‌شه ولی راه نمی ره دو تا دندون هم بیشتر نداره تازه داره دوتا دیگه در میاره. اما خب یکم تپله و تنبلیش به خاطر اینه ولی وزن دختر شما هم به نسبت دختر بودنش ماشااله خوبه. نباید بچه ها را با هم مقایسه کرد و اصلاً هم جای نگرانی نیست.
مامان الهام جان وب یکتا جون را دیدم .عزیزم فکر کردم اسن دخترت الهامه .باعرض تشکر وپوزش .
یکتا جون گلتو ببوس
عزیزم من بچه هام یک سل و چهار ماهشونه یکی راه افتاده و یکی دیگه دستشو میگره و بلند میشه ولی هنوز انگشتای پاهاشو جمع کرده و منم دارم داغون میشم یعنی سر عمر دوقلو هستند ولی یکی درشت و یکی ریزه یکی سبزه و یکی سفید کلا همه بچه ها باهم فرق دارن ناراحت نباشعزیزم تازه منم کاردرمانی می برم تا عقب تر نیفته
زیاد بغلش نکن.بشین کنارش کلی اسباب بازی بذار دم دستش.توپ بازی یادش بده.تو فاصله نزدیک یه چیز خوشرنگ بذار کم کم تلاش کنه بره سمتش.شعر زیاد بخون براش و همزمان بای بای و دس دسی و نانای رو خیلی تکرار کن.با تکرار یاد میگیره.ولی فکر نکن بچه اگه بای بای نکنه کم هوشه.نه به اینا نیست.
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
پسر منم نه ماهشه تقریبااز هفت ونیم ماهگی چهار دست وپا میره ولی دختر خواهرم تا یکسالگی چهاردست وپا نرفت ولی خیلی سریع پا شد راه افتاد اصلا جای نگرانی نداره
در مورد کارایی که باید انجام بده هم خودت باید یادش بدی دیگه من بای بای کردن دست دادن دس دسی کردن سرسری رو خیلی وقته یادش دادم باید هی تکرار کنی تا یاد بگیره
2706