2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کانال ها خوب نیستن چون نمیشه مطالبش رو پاک کرد و کلی از سی پی یو کار میکشه و فایل هرز درست میکنه
آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند
2731
من یه کانال دارم مال فروشگاه تارا مارکته ولى دستور دسر و نکات تغذیه اى میذاره اما هرچى میخوام بذارم میگه در متن ارسالىً شما کلمات نامناسب ب کار رفته
خدا جونم صد هزار مرتبه شکر به خاطر اینکه منو ب هر چی ک میخوام میرسونی❤️عاشقتم ب خاطر همه ی نعمتتات❤️
نام کانال : تاراگرام موضوع: #تغذیه ، #سلامتی، #آشپزی ، #خرید توضیحات: ارسال روزانه پیامهای سلامتی و تغذیه مناسب به همراه آموزش دسر، میان وعده و غذاهای جدید و سنتی و ارائه پیشنهاداتی جهت خرید موادغذایی Telegram.me/taragram و یا از طریق یوزر @taragram ا
خدا جونم صد هزار مرتبه شکر به خاطر اینکه منو ب هر چی ک میخوام میرسونی❤️عاشقتم ب خاطر همه ی نعمتتات❤️
2738
تام و جری :باید از بازار یا مایکت تل گرامت رو آپدیت کنی بعد این قابلیت اضافه میشه و کانال هم مثل گروهه و اعضاش میتونه چند نفر یا 100 نفر به بالا باشه با این تفاوت که فقط ادمین و راه انداز گروه میتونه مطلب بذاره و بقیه فقط میتونن بخونن
این کانال قانون جذب برای سایت قانون جذب هست لاوی.کانال چجوری درست میکنن.؟و چطور به هر تعدادی میتونه عضو بگیره؟
من منحصر به فردم. دوست میدارم و دوست داشته میشوم و آزادم.
میشاد جان وقتی اون سه خط بالا سمت چپ رو بزنی که گزینه درست کردن گروه جدید رو داره گزینه پایینش درست کردن کانال جدید هست.دیگه عضو گیری مثل گروهه یا از کانتکت ها میتونی اد کنی و اونا هم دوستاشون رو بیارن یا از طریق لینگ کانال میتونی عضو بگیری یا عضو بشی
2706