2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم آیفون فقط و فقط داره پوله برندش رو میگیره والا خیلــــــی معمولیه،شوهره من آیفون 5 داره من اصلا بهش دست نمیزنم خیلی خاک برسره آخه خودت ببین گوشی که تو یه همراه بانک نتونی روش نصب کنی به چه درد میخوره جدیدا فقط بانک ملت نسخه ios رو داده بیرون اما بقیه بانکها جی؟اکثر برنامه ها android هستند و هنوز iosشون نیمده تو بازار،یا مثلا تو یه بلوتوث نمیتونی بکنی مگه فقط با آیفون و خیلی نقصای دیگه که حوصله ندارم بکم،من خودم سونی z3 دارم که هم قیمت آیفون هست یه فبلت z ultra هم دارم کلا از اول که گوشی داشتم فقط سونی داشتم و با دنیا عوضش نمیکنم،کیفیتی که lcdاین گوشی و دوربینش داره تو دنیا لنگه نداره،گوشی من تمام برنامه هارو بعد از آنتی ویروس قبول میکنه تا 64 گیگ رم رو ساپورت میکنه حافظه داخلیش هم 64 گیگ هست خب دیگه چی از این بهتر،از لحاظ ظاهری هم که رو دستش هنوز نیومده
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
شهرزاد جان مسلما که باید 6بخری بقیه مدلها هم افت قیمت داره هم ای او اس جدیدتر بیاد دیگه نمیشه روش نصب کنی سرعتت کند میشه ایفون جوری برنامه ریزی شده که با برنامه های جدید جلو بره
الان نرم افزار بلوتوث هست بعدشم با وجود وای...بر و تل..گ.....رام این چیزا دیگه کسی بلوتوث نمیکنه ... مهمترینش اینه ک سیستم عاملشه روونه ،،، اندروید هنگ میکنه من یک و خورده ای سونی خریدم امسال ولی الان افتاده ب هنگ کردن ! بلاخره ادم پول میده ی چیز خوب بخره
2706