2752
2734
ببینم کسی هست که تحت نظر دکتر مرصوصی باشه؟ من هفته 13 ام. درباره زیرمیزی و هزینه بیمارستان و داروهامون و .. صحبت کنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام خواستم از این طریق اطلاع رسانی کنم اول به خانوم دکتر که به زودی منتظر بازداشتشون در مطب و در انظار مراجعینشون باشن و بگم مطمئن باش پولت حلال نیس و تو یک قاتلی.من که ازت نمی گذرم.به لطف خدا و فرستاده خدا بچه ام زنده است.اما بدون که یه روز یه جا جواب این طفل های معصوم که الکی از حق حیات محروم کردی رو میدی. دوم برای اون دسته از خانوم هایی که میخوان ایشون رو انتخاب کنن بگم که 3 تا دختر بچه رو گذاشته تو مطب و اونا واستون پرونده و آزمایش هاتونو میبینن بدون هیچ علم و تجربه ای واستون پرونده رو پر میکنن خانوم دکتر هم در حد یک چشم یه هم زدن پرونده رو میبینه و در لحظه 5 نفر رو با هم ویزیت میکنن . خانوم دکتر هم نقش کلیدی دارن اون دختر بچه ها که پرونده پر کردن خانوم دکتر هم بعد میبرتون رو تخت واسه سونو اونم چیزی که من فهمیدم اصلا نه صلاحیت سونوگرافی رو دارن نه اینکه مجوز سونوگرافی در مطب رو دارن و قیمت هم فوق العاده گرون میگیرن حالا پول به جهنم کاشکی تشخیص درست میدادن.ایشون رو نظر دکتر فریور فرزانه شک داشتن چون در سونو ایشون من کوتاهی دهانه رحم داشتم و استراحت مطلق بودم و بنا بر سفارش دوستان دکتر عوض کردم و به ایشون اعتماد کردم و گفتن من خودم سونو میکنم و در سونو ایشون من مشکلی نداشتم و گفتن برو به زندگیت برس و از زندگیت لذت ببر و نیاز به استراحت مطلق نیس.در کمال ناباوری 3 هفته بعد من با درد و لکه بینی مراجعه کردم به مطب و کاش که به ایشون اعتماد نمیکردم .دکتر سریع از من سونو واژینال کرد در صورتی که دهانه رحم من باز شده بود و تشخیص غلط ایشون در سه هفته قبل این بلا رو سر من آورد کیسه آب پایین اومده بود و ایشون با اون سونو کیسه آب منو پاره کرد و خیلی راحت به من گفت ایشالله دوباره باردار میشی.و نامه سقط رو به من برای بلوک زایمان .من با یک ماما آشنا صحبت کردم و ایشون که "ماما" بود از این خانوم دکتر متخصص بیشتر حالیش بود به من راه حل داد و کیسه آب رو ترمیم کردیم.و الان با استراحت بچه ام سالم و سلامت هنوز هست. تو رو خدا گول اسم نخورید.ایشون اصلا دکتر خوبی نیس و مجوز سونو در مطب نداره ...من از مراجع قضایی پیگیری کردم خواهش میکنم مراقب باشید.
سلام خواستم از این طریق اطلاع رسانی کنم اول به خانوم دکتر که به زودی منتظر بازداشتشون در مطب و در ان ...

خیلی دروغ گفتی عزیزم

چون من الان هم دوباره تحت نظر دکتر مرصوصی باردارم 

می تونم بگم هیچ کدوم از حرفهای شما واقعیت نداره 

فقط می خوام بدونم اون ماما چه طور کیسه آب رو ترمیم کرد؟ کیسه آب اگه سوراخ جزیی داشته باشه هم احتمال ترمیمش خیلی خیلی کمه چه برسه به اینکه در اثر باز شدن دهانه رحم کیسه آب پاره شده باشه.

خیلی دروغ گفتی عزیزم چون من الان هم دوباره تحت نظر دکتر مرصوصی باردارم  می تونم بگم هیچ کدوم ...

سلام روزتون بخیر

میخواستم ببینم الحمدالله فارغ شدی ؟؟

از دکتر مرصوصی راضی هستی ؟؟،

من سقط مکرر هستم ایشون رو بهم معرفی کردند نمیدونم چکار کنم؟؟؟؟

سلام روزتون بخیر میخواستم ببینم الحمدالله فارغ شدی ؟؟ از دکتر مرصوصی راضی هستی ؟؟، من سقط مکرر هس ...

نه راضی نبودم عزیزم 

البته در روند بارداری مشکلی نداشتم و همه چیز خوب بود اما بعد از سزارین جای بخیه هام عفونت کرد و درد خیلی شدیدی داشتم متاسفانه دکتر مرصوصی عفونت رو تشخیص نداد تا اینکه چندتا بخیه باز شدو چرک ازش خارج شد دو باره به دکتر مراجعه کردم اینبار هم آنتی بیوتیک اشتباه تجویز کرد و این باعث شد 3 ماه درگیر عفونت باشم .

در آخر هم به یک متخصص عفونی مراجعه کردم و با داروی ایشون خوب شدم

من امروز رفتم مطب دکتر مرصوصی ، کلا ویزیت رو ماما انجام میده اصلا دکتر رو ندیدم ، واقعا مسخرس که هزینه دکتر فوق تخصص رو بدی و ویزیت رو ماما انجام بده ،

تو شرایط کرونا هم به من 6:40 وقت دادن 10 رفتم داخل 

اصلا خوب نبود😔