2733
2734
دوستان سلام من خیلی وقته خواننده خاموش این سایتم خدارو شکر تتا حالا که دوسال از زندگیم میگذره به مشکل برنخوردم بغییر از شکم شوهرم ... بیچارم کرده اینقدر خوش خوراک که نگو همچی میخوره ولی به شدت رو طعم و ظاهر غذاش حساسه من که دیگه کلافه شدم ..... شوهرم همه جوره خداییش اقا اهستش فقط تو غذا گیره اونم نه این که اینو نمیخورم اونو میخورم حتما غذا باید با ارایش قشنگ و چرب و چیلی و خوش مزه ماشالله باشگاه هم میره نمیشه ادم بگه نخور یا کم چربه که خوب نیستش همش هم تقصیر مادر شوهر خوبم هستش که دسپختش عالی که چه عرض کنم فوق العاده هستش همش میگه مامانم اینجوری درست میکرد اونجوری درست میکرد ..... تا حدودی راستش رو هم میگه من تاحالا کسی رو ندیدم.مثل مامانش غذا درست کنه .... موندم با این قر قر هاش چکار کنم امشب کلافم کردش
مث همسر من هست. من اصلا موندم براش چی درست کنم. نیم کیلو گوشت را باید بریزم توی آبگوشت.... حجم زیاد غذا و پر گوشت و غذاهای گوشتی... همه روزه خورشت و برنج.. شام کتلت و همبرگر و مرغ سوخاری و نهایتا ماکارونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهر منم همینه خداروشکر عاشق دست پخت منه غذای هر کسیو نمیخوره منم چون اونژدوست داره همیشه تواشپزی خوشذوقم و باعشقبراش غذا می پزم چون بعدش کلی تعریف میکنه
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
منم دستپخت مادرشوهرم عالیه و طبعا شوهرم ب دستپخت خوشمزه مامانش عادت کرده بود ولی نه شکرخدا اذیتم نمیکنه ک مثلا اینجوری بپز اونجوری بپز هروقتم میگم مثلا بگو فردا چی بپزم میگه هرچی خواستی بپز هیچوقتم تاحالا بد غذاهامو نگفته ولی خداییش غذاهای مادرش کجا غذای من کجا
کاش بگه خوب نیست خوشم نمییاد بعضی وقتا مثل بچه ها یه خورده که غذا رو میخوره دیگه گشنگی فشار نمی یاره غذا رو هم.میزنه میگه نه دیگه سر شدم یا بیرون یه چی خوردم ای حرسم میگیره ادم سه ساعت تو اشپز خونه یه لنگی واسته واسه اقااونم اینطوری حالا نمیگم دست پختم عالی هستش ولی حداقل معمولی هستش که
2738
من دقیقا برعکس شما دستپخت مادر شوهر افتضاحه و اصلا وقت نمیذاره واسه غذا اخه کارمنده من همیشه به طعم و مزه غذا اهمیت میدم و تزیین هم واسم مهمه همیشه شوشو جلو مامانش اینا تعریف منو میکنه و اونا هم هر وقت خونه ما مهمونن یه دلی از عزا در میارن
باید یه دوره فشرورده اشپزی پیش مینا خانوم (مادر شوهر گرام)برم یه مدت کسوت شاگردی رو قبول کنم .... بلکه از عهده این شکم بر بیام ... حالارخدایش من موندم او اوایل بنده خدا چی تحمل میکرد و روش نمیشد جیک بزنه من تا قبل عقدم فقط انتگرال مشتق بلد بودم بس تو دانشگاه بچه درس خونی بودم مامانم میگفت تو به درست برس الان میفهمم کاش یه ترم اشپپزی خونده بودم این مامانا با لطفی که به بچه هاشون میکنن بعضی وقتا کار رو خراب میکنن من دختر دار بشم رو اشپزیش اصولی کار میکنم خخخخ
اگه اشتباه دارم تو نوشتن ببخشید با گوشی امدم اینجا هم که جا نوشتنش خیلی درپیته تازه الان فهمیدم بندگان خدا همش میگفتن باگوشی هستیم همش غلط میشه واسه چی میگفتن
2706