2410
2553
عفونت قارچی در بارداری آیا تاثیر منفی بر روی جنین هم داره؟
اگه دور سر جنین نسبت به بدنش یه هفته بزرگتر نشون بده یعنی چی؟ مشکلی هست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ابتلا به عفونت ادراری در دوران بارداری چه درمانی نیاز دارد؟
اگر شما هنگام بارداری دچار سیستیت شوید و یا در اولین معاینه دوران بارداری باکتری در ادرار شما دیده شود باید به مدت 7 تا 10 روز آنتی بیوتیک خوراکی دریافت کنید. (بسیاری از آنتی بیوتیک ها را میتوان با اطمینان در دوران بارداری مصرف کرد). اگر علائم سیستیت دارید، احتمالاً با مصرف آنتی بیوتیک در عرض چند روز این علائم برطرف خواهند شد ولی به هر حال ادامه یک دوره درمان بطور کامل بسیار ضروری است تا دستگاه ادراری از وجود باکتری پاک شود.

بعد از درمان باید آزمایش ادرار را تکرار کنید تا مشخص شود که عفونت برطرف شده است. انجام کشت های مکرر ادرار با فواصل معین در تمام دوره بارداری امری الزامی‌است تا از عدم بازگشت عفونت اطمیـنان حاصل شود. در 40% خانم های بـاردار که دچـار عفونت ادراری می‌شوند عفونت تکرار می‌شود. به منظور پیشگیری از عود عفونت، در صورت تکرار عفونت مثانه، ممکن است آنتی بیوتیک بطور دائم و با یک دوز پائین تا زمان زایمان تجویز شود.

در صورت بروز عفونت کلیه در دوران بارداری شما باید بستری شوید و آنتی بیوتیک وریدی دریافت کنید و از نظر علائم زایمان زودرس تحت نظر باشید. پس از درمان باید مرتباً آزمایش ادرار را تکرار کنید و برای باقی مانده دوران بارداری تحت درمان با آنتی بیوتیک قرار گیرید زیرا شما همواره در معرض خطر عود عفونت کلیه خواهید بود.
برای تا ابد ماندن باید رفت
گاهی به قلب کسی و گاهی از قلب کسی!
2720
وای خدا یادم اومد.... خیلی عذاب کشیدم....

زود پییگری کن... من اورزانسی از درد ساعت 3 صبح رفتم بیمارستان... سریع از ادراز دادم و تا 4 هم بهم جواب دادن....

مال من خیلی شدید بود که دردهای عضلانی از سمت دو پهلو داشتم
عزیزم برو دکتر یک پماد واژینال یا قرص واژینال داره که استفاده کنی زوذ خوب میشی نگران نباش.میگن اگه مادر عفونت داشته باشه و درمان نکنه وقت زایمان چون بچه از واژن عبور میکنه که به دنیا بیاد چشمهاش ممکنه عفونت کنه .
2714
شما در چه هفته ای از بارداری هستین این مهمه در اندازه سر جنین و خیلی وامل دیگه اولا خطا در سونو زیاده ..... جدی نگیر ممکنه ارث داشته باشین کله بزرگ باشه کلا که یکی از اقواممون بچه هاش کلشون بزرگ بود و کلی بعد از به دنیا اومدن سونو و این چیزا از سر بچه کردن که مشکل هیدروسفالی نداشته باشه که نبود.
نگران نباش
عزیزم اصلا نگران نباش. برو پیش دکترت پماد کلوتریمازول واژینال بهت میده . بی ضرره چند بار

استفاده کنی خوب میشی. منم تو بارداریم همین مشکلو داشتم که رفع شد. دخترم هم صحیح و

سالم و با وزن خیلی خوبی دنیا اومد. ضمنا سونوگرافی هم که خیلی دقیق نیستن. سن جنین رو تخمینی میگن. من تو هفته 37 بهم گفتن هفته چهلم هستی!!!!!! دلیلش هم درشتی بچه بود
2706