همه چيز در مورد مالزي - صفحه 1 - سلام دوست جون ما تازه دبي بودم ، شوهرم خيلي از د
نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > همه چيز در مورد مالزي

موضوع: همه چيز در مورد مالزي + اظهار نظر

1   2   3  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
نسترن پست ها : 845عضویت:1390/3/15
1390/6/27 - 8:25 عصر
با توجه به اينكه در مورد مالزي دوستان موضوعات پراكنده زيادي رو مطرح كردند
فكر كردم بد نباشه يه تاپيك مستقل داشته باشيم تا همه موضوعات مربوط به مالزي ، تور مالزي و اطلاعات سفر به مالزي رو اينجا مطرح كنيم
سفر به كيش ، جزيره رويایی ***‌ تور كيش http://net-kish.net
yalda پست ها : 31عضویت:1390/5/23
1390/6/27 - 8:32 عصر
چه كار خوبي كردي نسترن جون
يه تاپيك در مورد مالزي لازم داشتيم
mum to be پست ها : 3624عضویت:1389/3/22
1390/6/27 - 8:47 عصر
خوب چي بايد بگيم . اطلاعات سفرمون رو بديم ؟
جشن آذين طراح و مجري جشن تولد http://www.jashnazin.com/
1390/6/27 - 8:49 عصر
من هيچ سفري رو با تور نمي رم . دوست دارم خودم همه چيزو پيدا كنم . البته مالزي يكي از اون كشورهايي هست كه روي توريستهاش حساب باز كرده و سايتهاي زيادي داره كه مي تونه راهنما باشه
1390/6/27 - 8:49 عصر
سفر ما 12 روز طول كشيد كوالا لامپور و پنانگ و لنكاوي .. اگر سوالي داشتيد در خدمتم
نانا مامان هيلا پست ها : 495عضویت:1387/5/31
1390/6/27 - 9:43 عصر
از لحظه خريد بليط تا لحظه برگشت چقدر خرجش شد؟
سيما پست ها : 4729عضویت:1390/5/25
1390/6/28 - 12:02 صبح
حرف نداره
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز
هدیه آسمونی به جمع سه نفرمون خوش اومدی       فقط 33 هفته و 0 روز به تولد باقی مونده !
طناز پست ها : 521عضویت:1390/4/2
1390/6/28 - 8:50 صبح
سلام دوست جون

ما تازه دبي بودم ، شوهرم خيلي از دبي خوشش اومده طوري كه گير داده دوباره پائيز يا زمستان بريم دبي منم گفتم بريم يه كشوري كه تا حالا نرفتيم

دلم مي خواد بريم مالزي و سنگاپور

خواهش مي كنم ما را راهنمايي كنيد

براي دو نفر يه سفر چقدر هزينه دارد

دبي كه خيلي گرون بود مثلاً يه آب معدني كوچيك 3.000 تومان ، كرايه ماشين كه خيلي بالا بود يه مسير كوتاه 5 دقيقه اي 24.000 تومان

ما دو تا ساندويج در پارك آبي وايلد وادي خورديم شد 42.000 تومان

مالزي هم اينجوريه ؟
اركيده-2 پست ها : 2732عضویت:1389/6/1
1390/6/28 - 9:30 عصر
mum to be عزيز خوب ميشه تور گرفت بخاطر كاهش هزينه هاي پرواز و هتل
و اونجا خودت بري بگردي
اتفاقا منم زياد از برنامه تورها خوشم نمياد احساس مي كنم ادم وقتش تلف ميشه بعد هم اينكه ادم خودش مي گرده و پيدا ميكنه لذت بيشتري داره ولي تور رو قبول دارم بخاطر هزينه پرواز و هتل
به آرزوهاي خويش ايمان بياوريد و آنگونه نسبت به آنها بيانديشيد كه گويي بزودي رخ ميدهند.
1390/6/29 - 8:26 صبح
چه فصلي هوا اونجا خوبه ؟

مامان آبتين جوني پست ها : 659عضویت:1390/2/10
1390/6/29 - 9:53 صبح
طناز خانم من سال 1389 اوايل اسفند يعني حدود 3 تا 10 اسفند مالزي بودم كه بطور اتفاقي شد و همه مي‌گفتند اين بهترين فصل است چون قبلش باران زياد ميبارد و بعدش هم خيلي گرم است ولي همان اوايل اسفند هم خيلي گرم و شرجي بود و مثل شمال خودمان در تير و خردادماه بود. ما يك هفته خود كوالالامپور بوديم و باز هم خيلي از جاهاي ديدنيش را وقت نشد ببينيم. درضمن آنجا خودمان تاكسي مي‌گرفتم و به جاهاي مختلف مي رفتيم چون اگر با تور مي رفتيم هزينه اش حدود 2 برابر مي شد و اصلاً به صرفه نبود.
1390/6/29 - 11:43 صبح
تابستان ايران بهترين فصل مالزي هست
البته هواش چندان فرقي نميكنه چون در مدار استوا هستش
حتما افا موسي بريد
سمت اخر و اول سال نريد چون انقدر ايرانيا ميان و ميكنن كه هيچي رو به درستي نميتونين استفاده كنين
من هم تابستان هم بهارحسابي توصيه ميكنم
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز
هدیه آسمونی به جمع سه نفرمون خوش اومدی       فقط 33 هفته و 0 روز به تولد باقی مونده !
1390/6/30 - 9:40 صبح
هم از مامان آبتين جون هم از سيما جون ممنونم كه جواب منو داديد

راستي هتل فلامينگو مي گويند هتل خوبي است ؟

اطلاعاتي در موردش نداريد ؟

مامان آبتين جان ، مراكز خريدي خوب و ارزون و مناطق گردشگري اش كجاها است اگر بخواهيم با تاكسي برويم خودمان تا حدودي مطلع باشيم

راست مي گي مامان آبتين جان دو برابر هم بيشتر مي شود ما دبي همه جا با تور هتل رفتيم بعد اومديم ايران حساب كرديم ديدم كم كم 600.000 تومان بيشتر از ماذ گرفته اند

مثلاً جت اسكي 150 درهم مي شد از ما 400 درهم گرفتند
1390/6/30 - 9:57 صبح
ما خيلي وقت براي خريد گذاشتيم كه من خيلي پشيمونم. به نظر من مالزي براي گشتن و ديدن خيلي خوب است و دبي براي خريد. ولي خب قيمت‌هاي مالزي هم خوب بود و نمي شد نخريد ديگه ههههه
مراكز خريد خوبش هم بهترينش پاويليونه كه همه برند و خب به تبع آن گران ولي ماركداره ديگه ولي مثلاً بي‌بي پلازا يا تايم اسكوئر براي خريد خرده ريز مثل بدليجات خيلي خوبه ولي مثل دبي فروشگاه كارفور داره كه نمي دونم همونه يا نه ولي قيمت خيلي مناسب و يك فروشگاه جاسكو هم داره كه خيلي خوبه اينها در بعضي مالها شعبه دارند كه ما يكيش را روز آخر رفتيم و اسم ميدوالي بود كه خيلي هم عالي است. براي مراكز ديدني هم خيلي بود كه ما نصفش را نرفتيم مثلاً ما بالاي برج دوقلو رفتيم كه بد نبود و از آن بالا شهر را ديديم ولي آكواريومش را نديدم كه خيلي متأسف شديم و وقت نكرديم.
1390/6/30 - 9:59 صبح
ما جنتينگ رفتيم كه شهربازي بود و كازينوي خيلي بزرگي داشت كه شهربازي زيبا و جالبي بود و من خوشم آمد. به ساحل پورت ديكسون رفتيم كه آنجا بنانا سوار شديم حدود 15 هزار تومان 4 نفر حدود يك ربع كه خيلي هيجان داشت و خوب بود ولي كنار ساحل گرم بود. كرايه ون يادم نيست متأسفانه چون ما سه خانواده بوديم كه با هم ون مي‌گرفتيم و براي همين برايمان ميصرفيد.
1390/6/30 - 10:04 صبح
يك توصيه دوستانه كه من اگر خودم برم حتماً اين كار را مي‌كنم. در فروشگاه‌هايي كه مثل جاسكو يا كارفور كه بزرگند اگر ممبرشيپ يا همان عضو بشوي خيلي خوب است و 10 تا 50 درصد اجناس تخفيف دارند. اگر خريد كلي از فروشگاهي داشتي حدود 15 تا 20 هزارتومان ميگريند و عضوت مي‌كنند كه وقتي خريدت زياد باشد واقعاً مي‌صرفد و اگر بازهم بروي عضوي. از صندوق بپرس احتمالاً بايد بروي دفتر مديريت ما دير اين را فهميديم و همه خريدهايم را كرده بودم ولي انشاء اله دقعه بعد حتماً عضو مي‌شوم.
1390/6/30 - 10:05 صبح
راستي حتماً پارك آبيش را برو كه ما پشيمانيم زياد
1390/6/30 - 10:11 صبح
درضمن با تاكسي‌هاش يك قيمتي را طي كن و سرش چانه بزن و بگو با اين قيمت مي‌خواهم. اگر با تاكسي خوش انصافي آشنا شديد شماره‌اش را بگيريد و هرجا خواستيد با همان برويد. كرايه تاكسي تقريباً مثل دبي بود و نزديكترين مسير حدود 20 رينگيت تقريباً 7000 تومان در مي‌آبد. آب معدني هم مثل دبي 2 تا 3 رينگينت حدود 700 تا 900 تومان مي‌شد. رينگيت حدود 350 تومان بود. غذا هم خيلي تنوعش از دبي كمتر بود و من از صبحانه هتل هم بدم مي‌آمد چون روغن‌هايشان به نظرم شيرين بود و فقط شيريني و تخم مرغ پخته مي‌خوردم. ناهار و شام هم كه همش مك دونالد و KFC كه در همه جا شعبه دارند. البته رستوران ايراني هم داشت كه به نظر من اصلاً نمي صرفيد. بايد براي يك وعده غذا 2 نفر حدود 50 تا 60 هزار تومان مي‌داديد و محيط رستوران هم كاملاً عادي بود. نه موسيقي و نه محيط قشنگي. البته من نرفتم ولي از كنار رستورانهاي ايراني رد شديم و يكي از مسافرها كه بچه اش مريض شده بود و مجبور بود برايش سوپ بخرد مي‌گفت.
1390/6/30 - 11:12 صبح
من خيلي اهل خريد نيستم.ترجيح ميدم جاهاي تفريحي رو زيرورو كنم اخر وقت ااضافي خريد.به نظرم فروشگاه تايم اسكوار خوب بودهمه قيمتي داره.خيليم بزرگه.بي بي پلازام اي.بد نبود
سوار هر تاكسي شدين سعي كنين قبلش قيمتو طي كنين
يا بخواين از تاكسي متر استفاده كنن كه خيلي خوبه
نكته بعدي هتل فلامينگو از نظر من بهترينه.واقعا ارامش بخشه زيباست حسابي.هتل لجندم خيلي خوبه.اما من كلا فلامينگو رو ترجيح ميدم.
حتما گنتينگ و افاموسا بريد.با تور بهتره اما اگر به حد كافي متقاضي نبود با تاكسي دربست بريد.پارك ابيش بي نظيييييييييييييييييييييييييييييره .اگر نرفتين سرتون كلاه رفته<من ارديبهشت ماه رو ترجيح ميدم چون ايراني كمه و ميتونين حسابي از فضا استفاده كنين ارديبهشت="" ماه="" رو="" ترجيح="" ميدم="" چون="" ايراني="" كمه="" و="" ميتونين="" حسابي="" از="" فضا="" استفاده="">
1   2   3  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: