2733
2739
سلام دوستان من یه دختر 15ماهه دارم که راه نمیره و حتی تمایلی واسه راه رفتن نداره میشه راهنماییم کنید
خدایا شکرت .......التماس دعای فراواااااااااان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامان النا نه حتی با کمک مبل راه نمیره فقط کنار مبل وایمیسته دستاشم که میگیرم جند قدم میره زود میشینه
خدایا شکرت .......التماس دعای فراواااااااااان
2731
خوب دیگه عزیزم بلاخره خودشو تکون میده نگران نباش از دستاش بگیر راه ببرش دختر من چهارده ماهشه تازه دو هفتست راه میره اونم میره و میخوره زمین خیلی تعادل نداره ولی بچه دوست شوهرم یک سالشه از ده ماهگی قشنگ تند تند راه میرفت بچه ها با هم فرق دارن نگران نباش
پســــــــــــــــــــرم قلـ💙بـم دخــــــــــــــــترم دنیـ💗ام
2738
تنبله خوب عزیزم دختر خواهر من دیر راه رفت و لی نه که زیادی شلوغ بود مارو مجبور میکرد ببریمش اینور اون ور یعنی توخونه حداقل سه نفر بایدحضور پیدا میکرد، بعدش خودش یهو پاشود دویید
من خالی از عاطفه و خشم ، خالی از خویشی و غربت، گیج و مبهوت بین بودن و نبودن
نداره نگران نباش هرچند ما میگیم تو نگران میمونی چون مادری ولی نباش دیگه، مامان النا آره منم واقعا عاشق این آهنگم و صدای ابی فوق العادست
من خالی از عاطفه و خشم ، خالی از خویشی و غربت، گیج و مبهوت بین بودن و نبودن
مهرسا جون نگران نباش عزیزم دختر من هشت ماهگی چهار دست و پا رفت دیر رفت ولی مهم نبود چون خدا رو شکر سالمه تولدشم همه میگقتن چرا راه نمیره کلا بچه من کاراشو دیر انجام داد مهم سلامتیشونه
پســــــــــــــــــــرم قلـ💙بـم دخــــــــــــــــترم دنیـ💗ام
2706