2737
2734
سلام خانومای عزیزژ ممکنه تریزومی 21 در عرض دو هفته از 1:8341 به 1:467 برسه؟؟؟؟کسی تجربه داره خیلی استرس دارم هفته 13 ریسکش کمتر بود اما هفته 15 ریسکش بیشتر شده مگه این عدد ثابت نمیمونه؟
دختر ناززززز مامان و بابا عاشقانه دوستت داریم من و بابایی 😍😍😍😍😍
اول اینکه یه جاباید از بدی دوم اینکهدقیقترین را امنیو سنتزه من خودم انجام دادم وبعد هم من ۱۲هفته رفتم غربالگری ان تی ۱/۳زد ریسک سندرم داوون شد یک به ۱۸۳رفتم امنیوسنتز خوب شد خداروشکر بعد رفتم سونو انومالی به دکتر سونو گفتم ماجرارو گفت این کیتهای ازمایشگاهی اگثرا از چین وارد میشن ودرصد خطاشون زیااااااده
هیچ نا امیدی به خودت راه نده.خدا جونم تو بی اندازه بی نیاز ومهربونی ازت میخوام از لطف بی کرانت به همه بدی یا الرحم الراحمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

12هفته و دو روز که رفته بودم سونو ان تی 1/4 بود تریزومی 21 هم 1:8341 بود نمیدونم چرا دکترم خواست دوباره برم منم 14هفته و 3روز رفتم که تریزومی 21 شده بود 1:467 از امینوسنتزمیترسم درد نداره عزیزم؟میگن باعث سقط میشه اخه
2731
عزیزم احتمال سقط بر اساس آمینوسنتز فقط یک تا دو درصده که اگه پیش دکتر حاذق بری مشکلی پیش نمیاد...اگه واقعا انقدر استرس دازی حتما امینوسنتز بده
ای که مرا خوانده ای...راه نشانم بده
دوبار ازمایشتو یه جادادی؟ منم میترسیدم درد یه کم داره خطر سقط هم یه درصده ولی بهش میارزه که ۲۶هفته ایندرو بدون استرس باشی فقط بعد امنیو یه رو کامل استراحت مطلق باش وتا یه هفته هم کارای سنگین نکن بستگی به اون طرفی هم داره که ازت چه جور ازمایش بگیره کدوم شهری
هیچ نا امیدی به خودت راه نده.خدا جونم تو بی اندازه بی نیاز ومهربونی ازت میخوام از لطف بی کرانت به همه بدی یا الرحم الراحمین
2738
دردش شبیه امپول زدنه تا نیم ساعت هم شکمت رحمت انقباض داره من نیم ساعت استراحت کردم تو بیمارستان بعد با اژانس رفتم خونه فرو کردن امپول هم دردش عین امپول زدن به باسنه بیشتر شبیه یه شوکه
خوب اشتباه کردی رفتی دو جا دادی باید یه ازمایشگاه میدادی که رنج ازمایشگاه یکی باشه چند هزینه کردی من کاشانم برا غربالگری دویست تومن وامنیوسنتز ۸۵۰تومن هزینه کردم بعد دوازده روز تلفنی جواب دادن وبعد بیست روز کتبی راستی با امنیو صددرصد جنسیت رو هم میفهمی
برا غربالگری هر دفعه 210 دادم امینو نمیدونم اینجا قیمتش چجوریه امینو بیمه قبول میکنن یا ازاده؟؟؟
ما بیمه تکمیلی بودیم بیمه گفت سیصد تومنشو میده اماهنوز واریز نکرده به حسابمون ولی یه دوستام گفت بیمه نمیده
من اگه دوباره هوس بارداری کردم حتما هفته پونزده مستقیم میرم امنیو دیگه نه ان تی میرم نه غربالگری حداقل ادم صد درصد مطمئن میشه
2706