2726
عنوان

بیمارستان بهمن یا عرفان؟

2792 بازدید | 21 پست
سلام مامانا، من امروز آخرین ویزیت بارداریمه و قراره دکتر برام وقت زایمان بزنه، بهم گفته بین بیمارستان بهمن و عرفان فکرامو بکنم، تا حالا فقط به بهمن فکر میکردم ولی الان دو دلم، بعضی میگن بهمن خیلی شلوغ شده و رسیدگیشون بد شده، بعضی هم میگن عرفان خوب نیست از لحاظ رسیدگی، خواهش میکنم اگر تجربه دارید کمکم کنید چون زیاد وقت ندارم، باید تا ظهر فکرامو بکنم و به دکتر بگم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون زهره جون که جواب دادی، دکترم خانوم دکتر عارفی هستن ، خود دکتر تا چند وقت پیش میگفت بهمن بهتره ولی ویزیت قبلی یهو گفت بهمن شلوغه ، فکراتو بکن شاید بردمت عرفان! حالا دو دل شدم
خواهش میکنم عزیزم. ان شاءالله بهترین انتخاب رو بکنی. بیمارستان بهمن از این نظر خوب بود که کارهای بی خودی اضافی برام نکردن و آخر سر یه لیست مسخره از هزینه های بی دلیل بدن دستم... آخه بیمارستان تهران کلینیک اینجوریه... هم کار پرستارا خوب بود هم خیلی تمیز و خلوت بود. شاید الان شلوغ شده و به صلاحت باشه همون عرفان بری. فکر کنم منم مجبور باشم برم عرفان. البته الان تو چهار ماهم.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2706