2726
سلام دوستای گلم
می خواستم بدونم کسی از شماها با خانم دکتر کریمی تو این بیمارستانا زایمان سزارین داشته؟ کدوم بیمارستان رو پیشنهاد می کنید؟ از نظر رفتار پرسنل بیمارستان، رسیدگی به بیمار، هزینه های جانبی، تمیزی و ................
لطفا اگه چیزی بوده که از اونجا رضایت نداشتین حتما برام بنویسید.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
Lilypie Second Birthday tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی عرفان اتاق خصوصی گیر نمی یاد
بچه رو دادن به مادرم تا صبح بچه جیغ زد
منم حالم خیلی بد بود بدجور سوند رو ازم کشیدن و تا یک ما ه محل سوند سوزش داشت
پرستارای نوزاد خوب بودن اما پرستارای بخش زنان افتضاح
دکترم ظفر قندی بود
به خاطرتزریق بد داروی بی حسی سردرد شدید داشتم که دوباره برگشتم بهم دو ب توی اورژانس سرم و دگزامتازون زدند

من چند روز هم توی حاملگی خاتم الانبیا بستری بودم که محشر بود واقعا پرستار خوب اونجا بود
2728
خانم دکتر کریمی دیگه با بیمارستان لاله کار نمی کنه. من زنگ زدم هزینه های سزارین رو از بیمارستانها پرسیدم آتیه گفت 2500000 عرفان گفت 2000000 و 200 هزار تومن هم واسه بچه که اینو بیمه نمیده. خانم کریم بیمارستان صارم هم هست اونجا که گفت 2600000 از همشون گرونتر هستش. من چون منزلمون به عرفان و آتیه نزدیکه می خوام برم یکی از این دو تا.
Lilypie Second Birthday tickers
سلام خانومیدکتر من اتیه و عرفان زایمان می کرد ولی خودش توصیه به عرفان کرد می گفت چون در اتیه زایمان زیاد انجام می شه اتقاش کاملا استریل نیست
خلاصه من 2 اسفند عرفان زایمان کردم تازه دوقلو دارم که همون شب ار اتاق نوزادان اومدن و دوتاشون رو برای شیردهی بردن که من هم شب رو راحت خوابیذم همه چیز عالی بود
2706