2737
2734
دم کنی واسه چی؟؟ باید بزاری قشنگ بپزه

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شیره یا شکر ذائقه ایه ولی مامان من به رو خورد میکنه همیشه تو مرباها شکر رو شب میریزه... میگه تو خورده مواد میره... صبم یکم اب میریزه و میزاره کلی میپزه تا جایی که به نرم شه...قرمز وغلیظ مرباهاشم زبانزده همه اشنا وفامیله

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

اگه شکرتو سرخ کنی بعد اب بریزی روش و بزاری شکرت بپزه برا هر مربایی بزنی رنگش سرخ میشه
ممکنه کسایی روکه باهاشون خندیدم رو یادم بره ولی کسایی روکه باهام گریه کردن رو هرگزفراموش نمیکنم.
2738
نه دخمل جان... مامان من نمیذاره.. مادر همسرمم درست میکنه نمیذاره اینجوری ابش بخار میشه وشربتشم غلیظ میشه.. من ندیدم....چی بگم والا.... اگه در هم بذاره از اول تا اخر ندیدم من بزاره

مامان من تو روحی میپزه

2706